999 rezultate për

podujeve

Aksident i rëndë në autostradën Podujevë-Prishtinë, lëndohen 7 persona Një aksident trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 20:30 në magjistralen Podujevë – Prishtinë, përkatësisht në fshatin Vra
Detajet: Mbi 30 mijë euro vlera e parave të grabitura sot në Podujevë Mbi 30 mijë është vlera e parave të grabitura sot në Podujevë. Viktima ishte punëtore e një super-marketi në Podujevë
Zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen më 29 nëntor Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka shpallur datën e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për Kryetar në Komun
Plas arma në Podujevë, dy të plagosur Shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në rrugën "Fahri Fazliu" në Podujevë, por fatmirësisht pa viktima. Policia
Infektohen me koronavirus edhe dy zyrtare të komunës së Podujevës Dy zyrtarë të Komunës së Podujevës kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Të konfirmuarit me virusin korona janë zyrtar
Kërcasin armët në një fshat të Podujevës Një përleshje ka ndodhur para pak minutash në fshatin Rep të Podujevës. Express shkruan se në këtë përleshje janë për
Vdes edhe një person me koronavirus në Kosovë, ky është viktima Ka vdekur një tjetër person, si pasojë e infektimit me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari në detyrë i Komun
I infektuari me koronavirus në Podujevë erdhi nga Italia para dhjetë dite Instituti i Shëndetit Publik të Kosovës bën të ditur se rasti pozitiv me Covid 19 që ka rezultuar në Podujevë është i gj
Koronavirusi "pushton" edhe Kosovën, shtyhen zgjedhjet në Podujevë Ka shkuar në pesë numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Një rast është nga fshati Stubëll i komunës së Vit
Zgjedhjet në Podujevë, KQZ njofton mbledhje ditën e sotme Ditën e sotme një mbledhje do të mbahet në lidhje me zgjedhjet që priten në Podujevë. Për këtë ka njoftuar Komisioni
Aksidenti i rëndë në Podujevë, humb jetën këmbësori Përmes një njoftimi, Policia e Kosovës ka treguar se mbrëmë rreth orës 18:25 ka vdekur i aksidentuari nga aksidenti i da
Aksident i frikshëm, 1 i vdekur dhe 2 të lënduar në Podujevë Një person ka mbetur i vdekur e dy të tjerë kanë marrë lëndime nga një aksident në Lluzhan të Podujevës. Sipas Polic
E rëndë, vidhen 148 pasaporta në Podujevë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Podujevë pasi ka ndodhur një vjedhje jo si të tjerat. 148 pasaporta e 3 mijë e 900 eur
Ndërron jetë një person pas aksidentit në aksin Podujevë-Prishtinë Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi ka konfirmuar për Lajmi.net se një person ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur
Aksident i rëndë në Podujevë, ka të plagosur Një aksident i rëndë mes tri veturave ka ndodhur pas mesnate në Podujevë, saktësisht në rrugën “Zahir Pajaziti”. Sipa
Aksidenti në Podujevë, 4 të lënduar Gjatë ditës së sotshme ndodhi një aksident mes dy veturave në fshatin Penuh të Podujevës. Për këtë rast është kontak
Aksidenti në Podujevë, ndërron jetë vajza 4-vjeçare Sot rreth orës 12:30, në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person
Në Shqipëri e shkulën nga vendi, në Kosovë vendosin shqiponjën 5 km nga kufiri me Serbinë Vetëm 5 km nga pika kufitare me Serbinë në Merdarë, në hyrje të Podujevës, është vendosur simboli i shqiponjës. Inici
Aksident fatal në Kosovë Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në fshatin Bajçinë të Podujevës. Ndërkohë i lënduar ka mbetur një tje
Ky është personi që donin ta vrisnin në atentat në Podujevë Mbrëmjen e së martës, në fshatin Sibovc të Podujevës, ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri. Sipas informatave të p