999 rezultate për

podiumin

Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
Kandidati sfidon kundërshtarin komedian, debaton me podiumin bosh Presidenti në detyrë i Ukrainës, Petro Poroshenko mbërriti për të zhvilluar debatin e shumëpritur televiziv me njeriun q
Rossi: Nuk duelojmë dot as për podiumin Edhe pse 40 vjeç dhe ka fituar shumë në karrierën e tij, Valentino Rossi nuk i pëlqen të mos duelojë për titull, për fit
Luiza Gega nuk zë dot një vend në podiumin e Kampionatit Europian Luiza Gega ka arritur ti bëjë të gjithë shqiptarët krenarë në garat e vrapimit në Kampionatin Europian të Atletikës. Shq
Vettel triumfon në Silverstone, Hamilton dhe Raikkone kompletojnë podiumin Piloti gjerman i Ferrarit, Sebastian Vettel triumfoi në Çmimin e Madh të Britanisë së Madhe duke fituar akoma edhe më sh
Skandal, xhudistet serbe braktisën podiumin kur dëgjuan himnin e Kosovës në Kampionatin Ballkanik Ketë Kampionatin Ballkanik të xhudos për të rritur, që u zhvillua këtë fundjavë në Shkup të Maqedonisë, përfaqësuesja e
Alonso i zhgënjyer: Mund të kishim kapur podiumin Fernando Alonso nuk mund ta fshehë zhgënjimin, pavarësisht sforcimit të madh për t’u shfaqur sërish pozitiv pas Çmimit t