999 rezultate për

podium

MotoGP: Franco Morbidelli fiton në San Marino, Rossi i shkon afër podiumit (VIDEO) Gara e gjashtë e MotoGP2020 e zhvilluar këtë të dielë në Misano Circuit, San Marino, i përket Franco Morbidelli. Pil
Rama ndër vite, fjalori i "shfrenuar" dhe grushtet mbi podiume (VIDEO) Edi Rama tashmë prej disa vitesh është në krye të Shqipërisë si Kryeministër i vendit. Por përgjatë karrierës së tij
Nuk zhgënjen Hamilton, fiton edhe në Silverstone Në Formula 1, triumfon gjithmonë ai, i përhershmi Lewis Hamilton. Ishte piloti britanik i Mercedesit që fitoi Çmimin e M
Protesta e dytë për shembjen e Teatrit, kur dhe ku do të mbahet Ditën e sotme, Aleanca për Mbrojtjen e Tetarit ka thirrur një tubim qytetar për të kundërshtuar atë që i ndodhi godinës
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
Eto’o bën akuza të rënda për "Topin e Artë" Lionel Messi javë më parë fitoi të gjashtin "Top të Artë" në karrierë, një rekord unik dhe historik. Një sukses i jas
Kandidati sfidon kundërshtarin komedian, debaton me podiumin bosh Presidenti në detyrë i Ukrainës, Petro Poroshenko mbërriti për të zhvilluar debatin e shumëpritur televiziv me njeriun q
Modric më i miri, dramë për Ronaldon Federata e Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS) zgjodhi Luka Modric kapitenin e kombëtares kroate si më të mir
Rama i ofendon nga podiumi, banorët e Unazës së Re tentojnë të hyjnë në Kuvend Ndërkohë që kryeministri Rama është duke numëruar sharjet dhe fyerjet ndaj banorëve të Unazës së Re, këta të fundit të m
Rossi: Nuk duelojmë dot as për podiumin Edhe pse 40 vjeç dhe ka fituar shumë në karrierën e tij, Valentino Rossi nuk i pëlqen të mos duelojë për titull, për fit
Luiza Gega nuk zë dot një vend në podiumin e Kampionatit Europian Luiza Gega ka arritur ti bëjë të gjithë shqiptarët krenarë në garat e vrapimit në Kampionatin Europian të Atletikës. Shq
Vettel triumfon në Silverstone, Hamilton dhe Raikkone kompletojnë podiumin Piloti gjerman i Ferrarit, Sebastian Vettel triumfoi në Çmimin e Madh të Britanisë së Madhe duke fituar akoma edhe më sh
Sebastian Vettel fiton garën në Bahren, Hamilton në podium (VIDEO) Sebastian Vettel ia ka dalë të fitojë edhe garën e Bahreinit. Gjermani ka qëndruar brenda pritshmërive pasi është nisur
Kunata i nxjerr mashtrimin kunatës, Berisha e poston në Facebook Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e qytetarit dixhital. Sipas qytetarit dixhital, Rama
Çmenduria e Ramës ndër vite, fjalori i “shfrenuar” dhe grushtet mbi podiume (VIDEO) Edi Rama tashmë prej disa vitesh është në krye të Shqipërisë si Kryeministër i vendit. Por përgjatë karrierës së tij
Harry Kane ka shansin e duhur që nesër të zbresë Messin nga podiumi (FOTO LAJM) Harry Kane ka një mundësi të mirë për të mbyllur vitin 2017 si sulmuesi më me së shumti gola në botë Sulmuesi i Totte
Çmenduria e Ramës ndër vite, fjalori i “shfrenuar” dhe grushtet mbi podiume (VIDEO) Në edicionin e sotëm të emisionit Opinion është publikuar një videokolazh me disa nga momentet më pikante të kryeminsitr
Merr flakë podiumi gjatë mitingut elektoral të AKR-së në Mitrovicë (VIDEO) Një pjesë e skenës për pak sa nuk është djegur tërësisht nga flakët si pasojë e fishekzjarreve, të cilat u përdorën gja
Skandal, xhudistet serbe braktisën podiumin kur dëgjuan himnin e Kosovës në Kampionatin Ballkanik Ketë Kampionatin Ballkanik të xhudos për të rritur, që u zhvillua këtë fundjavë në Shkup të Maqedonisë, përfaqësuesja e