999 rezultate për

plus

Veçori të reja të iPhone X Është bateria ajo që lë shenjë. Kapaciteti prej 2,716 mAh është më i lartë se kapaciteti i baterisë së iPhone 8 Plus pre
Pse iPhone 8 Plus ka kamerën më të mirë? Apple ka goditur (përsëri) me kamerat në telefonat e saj më të rinj, sipas disa rishikimeve të hershme. iPhone 8 ka një
Zbulohen çmimet e iPhone-ve të rinj sipas shteteve Pas prezantimit zyrtar të tre llojeve të iPhonëve të rinj nga “Apple” disa ditë më parë, janë publikuar edhe çmimet që d
Sa do të kushtojnë iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus në shtetet kryesore të Evropës Kompania Apple ka prezantuar dje tre telefonë të rinj të mençur: iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus dhe iPhone X. iPhone 8 dh
Çmimet e iPhone X dhe 8, humorë në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Apple ka prezantuar tre smartfonët më të rinj të “arsenalit” të saj: iphone X, iphone 8 dhe iphone 8 Plus. iPhone 8 d
Iphone X dhe 8, ja cfarë duhet të dini Apple më në fund ka zbuluar serinë e fundit të iPhone. I shumëpritur iPhone X dhe pak më pak i avancuar iPhone 8 dhe
Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus (FOTO LAJM) Apple ka prezantuar tre smartfonët më të rinj të “arsenalit” të saj: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus. Dy prej ty
Vjen risia e shumëpritur, iPhone 8 me rimbushës wireless (FOTO LAJM) Apple ka sjellë me bashkë me iPhone 8 risinë e shumëpritur – rimbushjen ëireless. Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Pl
Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch (VIDEO) Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes
Moderatori i njohur rikthehet në Vizion Plus (FOTO LAJM) Në vazhdën e ndryshimeve në televizione mësohet se edhe në emisionin "Next" në Vizion Plus do të ketë ndryshime. Nga
Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi Do të ketë tre iPhone të ri nga Apple muajin tjetër, iPhone 8, iPhone 7S dhe 7S Plus. Të tre modelet do të mundësohen ng
Një tjetër personazh kalon nga Vizion Plus në Top Channel Ndryshimet për sezonin e ri televiziv nuk kanë përfunduar ende dhe “merkatoja” duket se vijon. Sipas burimeve të Gaze
Inter tenton të mbajë Perisicin duke i kërkuar ofertë "ekstreme" Manchesterit Interi do të zhvillojë bisedime me agjentin e Ivan Perisicit në ditët në vijim. Tuttosport pretendojnë se përfaqësues
Inter në orët në vazhdim zyrtarizon blerjen e rradhës Inter kërkon të mbyllë ardhjen e Dalbert. Sipas La Gazzetta dello Sport operacioni është mbyllur me pagesën 20 mili
Zyrtare/ Juventus arrin marrveshjen për super talentin Juventusi është rikthyer në një lojtarë të madh pas shitjes së qendrë mbrojtësit më të mirë të Leonardo Bonucci në AC Mi
Shumë pak e njohin, por ky telefon është ndër më të mirët Oppo R11 krahasimet me OnePlus 5 i ka të pashmangshme duke marrë parasysh marrëdhënien midis dy kompanive. Çështjet se k
Milan jep 50 milionë euro plus dy futbollistë për Belottin Sipas mediave italiane, Milani do të ofrojë 50 milionë euro plus lojtarë në këmbim të sulmuesit të Torinos, Andrea Belot
Verratti edhe mëpranë Barcelonës, katalanasit dërgojnë ofertë lojtar plus miliona Barcelona është gati për të bërë blerjën më të madhe të merkatos. Caclciomerkato raporton se Barcelona ka bërë një of
Barcelona i jep 70 milionë euro plus Rakiticit për Verrattin Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme të lojtarit se dëshiro
Bonucci do të thyejë rekord në Serinë A Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, aktualisht është duke i kryer testet mjekësore te Milani dhe raportohet se do