999 rezultate për

plus

Albtelecom sjell Klan HD dhe Klan Plus HD me një paketë ekskluzive ALBTV ALBtelecom si një ndër kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit në vend është në përpjekje të vazhdueshme për të pasu
Real Madrid "hap thesin", ofron 100 milion euro plus 3 yje Real Madrid është i gatshëm të sakrifikojë gjithcka vetëm e vetë për të afruar në "Santiago Bernabeu" Neymarin. Së fu
Messi fillon me kapriço, Barcelona e parapërgatitur me Nejmar Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Nejmar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një
PSG vendos, vetëm kështu shitet Neymar Paris Saint-Germain është e vendosur të kërkojë 222 milionë euro plus bonuse nga Barcelona nëse dëshirojnë të nënshkruaj
Juventusi i kundërpërgjigjet Realit, kjo është oferta për Pogban Sipas gazetarit të "Gazzetta dello Sport", Nicolo Schira, Juve mbetet në kontakt me agjentin Mino Raiola për kthimin e P
Laptopi me dy ekrane prezantohet nga Asus Asus ka prezantuar kohët e fundit disa ide interesante për laptop që kanë më shumë se një ekran. Vitin e kaluar, për
Pezullohet liçenca e spitalit turk "Sante Plus" Ministria e Shëndetësisë ia ka pezulluar licencën spitalit turk në Prishtinë “Sante Plus” Vetëm tre muaj pasi i ishte
Badigardi i Arta Markut hedh si leckë gazetarin e Klan Plus (VIDEO) Ka qenë një skenë e turpshme ajo me të cilën u përballen sot gazetarët që u interesuan tek Kryeprokurorja Arta Marku mbi
Ndryshohet orari i transmetimit: Kur do i ndiqni telenovelat Telenovelat më të suksesshme që kanë thyer rekorde shikueshmërie e ju mbajnë mbërthyer pas ekranit, bëhet e ditur se ora
Mandzukic rinovon me Juventusin Mandzukic dhe Juventus do të jenë së bashku edhe për 3 vite të tjera, shkruan Albeu.com. Kroatiti të cilit i skadon k
U përfol në media si e dashura e bossit të drogës, ndahet Viola Spiro Ky vit i ri 2019 ka ardhur me ndryshime jo vetëm në anën profesionale të Viola Spiros, por edhe në çështjet private.
Juventusi çorienton Livepool-in, Dybalan për Salah plus një thes me para Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fan
Nuk ka fund telenovela, piktori “mashtrues” i infiltruari i Vizion Plus? (VIDEO) Historia e të riut Edlir Reka që mashtroi me mijëra njerëz vazhdon. Së fundmi, thuhet se e gjithë loja e tij ka qenë një
Chelsea ofron para plus talentin anglez për Pulisic Chelsea po planifikon që në janar të bëjë një transferim të madh, që të përforcojë skuadrën për në fazën e dytë. Skua
Zvicra kërkon 188 mijë punëtorë, shans për shqiptarët 188 mijë vende të lira pune, mwsohet se janw hapur nw Zvicwr, ku kwrkohet fuqi punwtore pwr ti mbushur. Deri më 15 d
Interi bën gati ofertën e parë për Pirlon e ri Interi po përpiqet të mundë konkurrencën për talentin e Brescias, Sandro Tonali duke ofruar 15 milionë euro plus bonuse
Lajm "bombë", Reali ofron 40 milionë plus Modriç për shërbimet e Icardit Në merkaton e verës, Luka Modriç ishte futbollisti që kërkonte më së shumti skuadra e Interit megjithëse futbollisti nuk
U largua pas 14 vitesh nga Vizion Plus, Turi tregon arsyen e vërtetë Turi ka braktisur Vizion Plus pas 14 vjetësh. Ky lajm ishte ndër më të komentuarit gjatë sezonit të verës dhe sot Tur
Nesër dalin në treg iPhonet e rinj, sa pritet të kushtojnë Më 12 shtator Apple do të mbajë një event ‘Gather Around’ në të cilin pritet të zbulojë një telefon të një niveli të ri
Pas Turit, Orinda Huta braktis Vizion Plus Një nga largimet më të shumëpërfolura qe ai i Turjan Hyskës i cili së bashku më trupën e ''Apartamenti 2xl’’ lanë Vizion