999 rezultate për

plus

Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
Inter lë pas Lazion me ofertën e fundit për Kumbullën Interi i ka paraqitur Veronës një tjetër ofertë për të marrë mbrojtësin Marash Kumbulla. marash-kumbulla Sipas media
Plus 4 pikë nga Barcelona, Zidane: Nuk ka eufori, nuk kemi fituar ende asgjë Los Blancos janë katër pikë para Barcelonës, kur kanë mbetur edhe pesë xhiro. Sipas Zidanes, skuadra e tij do të prov
Kapet "hajduti" i LSDM-së, Den Doncev (VIDEO) Një video në të cilën ish-drejtori i Fondit të Shëndetit, Den Donçev, është filmuar me një grumbull parash në duar në nj
Befason trajneri i Dortmund: Shkallët bosh, plus për lojtarët e mi Ndalesa e gjatë prej më shumë se 2 muajsh për shkak të pandemisë COVID-19 nuk frenoi hovin e Borussias së Dortmundit që
Rama tall opozitën pas akuzave: Vaj medet, nuk paska ikur kush nga Shqipëria?! "Po t’i mbledhësh siç i numëron PD bëhen 2 milionë! Plus fëmijë..." Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ti përgjigjet m
Rama flet për pagën e luftës dhe kategoritë që e përfitojnë: Mjekët do marrin plus 1000 euro! Gjatë një komunikimi në Facebook, kryeministri ka folur mbi masat që po merr qeveria në lidhje me situatën që po kalon v
7 komedi shqiptare që do t'jua bëjnë më të bukura ditët në karantinë Harrojini për pak Netflix-in dhe lajmet dhe kujtoni që jeta është ende shumë e bukur. Lumturia qëndron tek gjërat e thje
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
Kontrata e Rrahmanit me Napolin, media italiane zbulon detaje të reja Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë d
Drejtuesit e Interit në Londër, synojnë të mbyllin marrëveshjen me Eriksen Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, raportohet se ka fluturuar sot (e mërkurë) në Londër, në mënyrë që të siguroj
Zbardhen përgjimet e "Zogut" me Pranverën e "Vizion Plus’" për ndarjen e fitimit Mes vajzave të ndryshme që ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës dhe mbanin kontakte të vazhdueshme me “Zogun e
DETAJE/ Kontrata e Ibrahimovicit me Milanin, ja sa do të paguhet Zlatan Ibrahimovici do të fitojë 3.5 milionë euro plus 500.000 euro shtesë në shpërblime për 6 muajt e ardhshëm. Nëse
Minimumi 33 mijë euro plus bonus, a je gati të punosh në Antraktidë?! Keni menduar ndonjëherë të jetoni apo punoni në Antarktidë? Departamenti i Antarktikut australian ka shpallur vende t
Zaevi mund ta largojë edhe Ahmetin nga Qeveria, ja kush shkruan? Zoran Zaev me largimin e tij nga posti i kryeministrit mund ti faleminderohet edhe ministrave të BDI-së, duke i larguar
Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për
Albtelecom sjell Klan HD dhe Klan Plus HD me një paketë ekskluzive ALBTV ALBtelecom si një ndër kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit në vend është në përpjekje të vazhdueshme për të pasu
Real Madrid "hap thesin", ofron 100 milion euro plus 3 yje Real Madrid është i gatshëm të sakrifikojë gjithcka vetëm e vetë për të afruar në "Santiago Bernabeu" Neymarin. Së fu
Messi fillon me kapriço, Barcelona e parapërgatitur me Nejmar Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Nejmar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një
PSG vendos, vetëm kështu shitet Neymar Paris Saint-Germain është e vendosur të kërkojë 222 milionë euro plus bonuse nga Barcelona nëse dëshirojnë të nënshkruaj