999 rezultate për

plumbat

Makina u bë shosh nga plumbat, si i mbijetuan atentatit mafioz ushtarët e Lul Berishës Kanë qenë të paktën dy karikatore kallashnikovi që u derdhën mbi Plarent Dervishajn dhe Julian Meçen gjatë ditës së djes
Thaçi: Përçarja po na vret më shumë se plumbat serb Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë në “Opinion” ka folur edhe për përçarjet e spektrit politik shqipt
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Dalin fotot e reja, pse Murataj nuk u vra nga policia (FOTO LAJM) Një qytetar pretendon se nuk ka qenë Policia ajo që ka qëlluar ndaj Admir Murataj, por shokët e tij. Pretendimi i qyt
Nga dorezat te plumbat, gjërat më të çmendura që mjekët gjejnë brenda pacientëve (FOTO LAJM) Mjekët dhe profesionistët mjekësorë kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura, që ata gjejnë në trupat e njerëzve.
I bërë shosh nga plumbat, kjo është gjendja e Genti Cacës mikut të ‘të fortit’ të Vlorës Durrësi është tronditur mbrëmjen e djehsme nga disa të shtëna armësh ku si pasojë mbeti i vrarë një person dhe u plagos
Flet eksperti: Ku i mori plumbat terroristi grek që tentoi të vriste negociatorët e RENEA-s Familjarët e terroristit grek të vrarë teksa sulmoi me armëë Forcate Speciale RENEA kanë folur për mediat greke duke the
Makinë me gjak dhe shosh nga plumbat, FNSH kap 10 veta në Shkodër (VIDEO) Policia ka kryer një operacion blic gjatë mbrëmjes së djeshme në Shkodër duke shoqëruar dhjetë persona. Mes tyre u k
Shosh nga plumbat, gjendet një makinë e larë në gjak në Shkodër Policia e Shkodrës në fshatin Shtoj i Vjetër në afërsi të shinave të trenit ka gjetur një fouristradë të bërë "shosh" ng
Heronjtë që nuk u trembën nga plumbat për të mbrojtuar gra dhe fëmijë (VIDEO) Dy heronjë të vërtetë shihen në pamjet e kamerës së sigurisë në Meksikë teksa vendosin veten në rrezik për të mbrojtur j
Një tavolinë larg, gazetari i TCH tregon tmerrin nga plumbat në Dhërmi Një konflikt i armatosur tronditi orët e para të mëngjesit të sotëm pushuesit në Dhërmi. Orët e para të mëngjesit pë
Fluturojnë plumbat në Ferizaj, plagoset një i mitur Një person i moshës së mitur është qëlluar me armë zjarri dje gjatë orëve të para të pasdites në Ferizaj. Viktima men
Eksperiment i çmendur, sa i mban plumbat Mercedes Benz S-Class (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
I bërë shoshë nga plumbat, gjendet avioni që humbi papritur para 4 vitesh Aeroplani i zhdukur me pasagjerë MH370, është gjurmuar në Google Earth dhe duket se pjesët e tij janë të shpuara nga plu
Edhe në odën ku këndon Haradinaj kërcasin plumbat,deputeti Nitaj e filmon (VIDEO) U bë e madhe kur në odën ku ishte Ministri i Diasporës, por askush nuk e mendoi që veprimin e njëjtë do ta bënte edhe Kr
Shpëtoi nxënësit nga plumbat, kjo është heroina e masakrës së Floridës (FOTO LAJM) Veprimet prej një heroine të një mësuesje në shkollën e mesme të Floridës janë përshëndetur nga të gjithë, pasi ajo ndih
Tmerr në Lushnje, shtëpia e anëtarit të bandës bëhet shoshë nga plumbat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brëmë në Lushnje. Mësohet se mbrëmë në mesnatë është qëlluar me armë zjarri në drejti
Ia bënë vëllain shoshë nga plumbat, reagon ish-deputeti i PS-së Ish deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vrasjen e vëllai
Berisha tregon tmerrin e viteve 90: Trupat u bënë shoshë nga plumbat Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës në cermoninë për nder të ditës së Rinise ka rrefyer momentet nga dhjetori i '
E FUNDIT/ Tmerr e panik në Fier, banesa e 58-vjeçarit bëhet shoshë nga plumbat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fier ku persona ende të paidetifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në