999 rezultate për

plumbash

Ky është ish-polici që u ekzekutua me breshëri plumbash në Tiranë (FOTO LAJM) Arben Bilali, ish punonjës i policisë u ekzekutua ditën e djeshme pranë banesës së tij me breshëri automatiku. Për k
Breshëri plumbash në Shkodër, një i vrarë e një i plagosur Shkodra është tronditur nga të shtëna armësh pak minuta më parë, ku si pasojë raportohet se një person ka mbetur i vrarë
Qëllohet me breshëri plumbash, kush është biznesmeni aktivist i PD (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në orët e pasdites ka ndodhur një tjetër ngjarje kriminale në Shkodër. Makina e biznesmenit dhe një akt
Shenja plumbash kudo, pamje nga shtëpia e gazetares që u sulmua me armë (FOTO LAJM) Policia ka gjetur dhjetë gëzhoja automatiku kallashnikov pranë shtëpisë së babait të gazetares Klodiana Lala, e cila u s
Breshëri plumbash drejt furgonit me pasagjerë, arrestohet 49 vjeçari Ka shkaktuar panik mbrëmjen e djeshme në Pukë një person i cili ka qëlluar me armë në drejtim të një furgoni me pasagjer
E qëlluan me breshëri plumbash, zbulohet arsyeja e plagosjes së biznesmenit Biznesmeni i njohur Xhavat Vataksi është qëlluar me armë zjarri. Vataksi, 60-vjeç njihet si biznesmen i suksesshëm n
Breshëri plumbash në lokal, kush është "i forti" i Fierit që iu bë atentat (VIDEO) Ditën e sotme në Fier ka ndodhur një përplasje me armë e cila mund të kishte përfunduar edhe në tragjedi. Shtetas të
Ky është kreu i PS-së që qëlloi me breshëri plumbash fqinjin e tij Policia ka zbardhur detajet e fundit në lidhje me ngjarje në Shkodër kur pas një sherri banal një shtetas qëlloi me armë
Tronditet Rusia, qëllohet me breshëri plumbash mbi turmën e njerëzve Një sulm me armë ka ndodhur ditën e sotme në Rusi. Nga raportimet e para mësohet se nga sulmi me armë janë shënuar k
Panik në Shkodër, 18-vjeçari qëllon me breshëri plumbash Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 18-vjeçar pasi ka qëlluar me armë në mes të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në
Breshëri plumbash në tunelin e errët, 64-vjeçarit i zënë pritë tek Ish-Blloku për ta eliminuar Një mashkull rreth 64 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë “Nikolla Tupe” në kryeqytet. Personi, identiteti i të cilit n
Breshëri plumbash mbi emigrantët në Itali, 4 shtetas në rrezik për jetën Një sulm me armë është shënuar ditën e sotme r në Itali ku janë plagosur të paktën 7 persona. Ngjarja ka ndodhur në
Qëlluan me breshëri plumbash mbi telat, gjysma e Tiranës pa drita Ashtu si çdo vit, edhe në festën e Vitit të Ri të vitit 2018 dritat shuan festën në familjet shqiptare. Në natën e n
6 muajshe shtatzënë, 19 vjeçarja vritet me breshëri plumbash por gjen mrekullimë në spital Një adoleshente shtatzënë e cila ishte 6 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje me plumba teksa po flinte në shtëpin
6-muajshe shtatzënë, 19-vjeçarja vritet me breshëri plumbash Një adoleshente shtatzënë e cila ishte 6 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje me plumba teksa po flinte në shtëpin
E FUNDIT/ Çfarë po ndodh?! Breshëri plumbash në Fushë-Arrëz Të shtëna me armë zjarri janë shënuar sot në Fushë-Arrëz. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërkohë mësoh
DETAJET/ Breshëri plumbash ndaj 22-vjeçarit shqiptar në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Itali. Një i ri shqiptar ka mbetur i plagosur në zonën Toirano, Savona. Mëso
Dalin pamjet nga kamerat e policëve në Las-Vegas, breshëri plumbash kudo (VIDEO) Pamje tmerri ato që kanë xhiruar policët me kamerat e tyre të trupit në tentativë për të ndalur masakrën në Las Vegas.
Plas “lufta” në Vlorë, dy shtetas bëhen shoshë me plumba mes qytetit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë ku një breshëri plumbash ka tronditur banorët dhe plagosur rën
Breshëri plumbash mbi banesën e shefit të Mirditës, policia “kreh” zonën Policia ka ngritur pika kontrolli në Mirditë pas të shtënave me armë mbi shtëpinë e shefit të qarkullimit Mirditë. “