Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

plumba

TRONDITËSE/ I vogli i familjes Zykaj u ekzekutua me bukë në gojë Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga masakra e ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.
Dy plumba pas shpine, dorëzohen në polici italianët që vranë shqiptarin Janë vetëdorezuar në polici dy autorët e vrasjes së shqiptarit në Itali. Viktima e sherrit është shqiptari 23-vjeç, Vi
Detaje tronditëse: Si "miku" ekzekutoi me 26 plumba policin dhe bashkëjetuesen Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur detaje të reja. Mësohet se dyshohe
Breshëri plumbash drejt furgonit me pasagjerë, arrestohet 49 vjeçari Ka shkaktuar panik mbrëmjen e djeshme në Pukë një person i cili ka qëlluar me armë në drejtim të një furgoni me pasagjer
Zbardhen detajet e krimit mafioz: 26 plumba mbi ish-policin, 6 mbi të dashurën Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e ish-policit Boran Bërçana dhe bashkëjetueses së tij Silvi Ndoci. Nga raport
Detaji tronditës, ish-polici mbrojti me trup djalin dhe gruan nga plumba Janë zbardhur detaje të reja për ekzekutimin e sotëm të ish-policit Boran Berçama dhe partneres së tij Silvi Ndoci, në S
25 plumba mbi çiftin, gjendet arma e krimit Policia e Shkodrës ka gjetur një automjet të djegur në by-passin e Shkodrës i cili dyshohet se është makina më të cilën
Breshëria me 25 plumba mbi çiftin, djali 1 vjeç gjendej në prehrin e gruas Janë zbuluar detaje rrëqethëse nga krimi i dyfisjhtë në Shkodër ku mbetën të vrarë çifti Bërçama. Ngjarja ka ndodhur rre
Ky është ish-polici që u ekzekutua bashkë me gruan me 25 plumba në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një çift u ekzekutua në makinë në sy të djalit të tyre vetëm
Detaje tronditëse mbi krimin në Shkodër, çifti u vra me 25 plumba 25 plumba janë shkrepur mbi çiftin në Shkodër i cili mbeti i vrarë në makinën e tyre poshtë pallatit ku jetonin. Kri
Plumba mes lokalit, përplasja me armë në "Havana" ndodhi për një femër Policia e Shtetit, përmes një njoftimi për shtyp, bën me dije se Emiljano Nina, banues në Tiranë, kishte pasur konflikt
Zbulohet emri, kush është i riu që terrorizoi me plumba pushuesit në Dhërmi Policia ka zbuluar emrin e shtetasit që terrorizoi dje pushuesit në Dhërmi të Himarës. Ai është Emiljano Nina dhe ës
Një tavolinë larg, gazetari i TCH tregon tmerrin nga plumbat në Dhërmi Një konflikt i armatosur tronditi orët e para të mëngjesit të sotëm pushuesit në Dhërmi. Orët e para të mëngjesit pë
Denoncimi, shoferi i Fatmir Xhafajt është vrarë Vdekja e shoferit të Fatmir Xhafajt, Shkëlzen Qordjas, ka krijuar debat të fortë nëse ishte vrasje apo vetëvrasje. Po
Shtohet misteri i vdekjes së shoferit të Xhafajt: U gjetën 7 plumba Shtohet misteri rreth gjetjes pa jetë të shoferit të Fatmir Xhafajt , brenda makinës në garazhin e Gardës së Republikës
Gruaja që vrau burrin me 4 plumba tregon pse e kreu krimin e rëndë Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Del fotoja, ky është 42-vjeçari që e vrau gruaja me 4 plumba Ky është viktima Kujtim Donaj 42 vjeç, i cili u vra me 4 plumba nga bashkëshortja e tij, Violeta Donaj. Pasi vrau bas
Zbardhet ngjarja kriminale, si u shkrepën 13 plumba ndaj dy personave Naser Sekiraqës, vëllait të Enver Sekiraqës, dhe nipit të tyre Fatlum Abazi iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh
Vrau gruan me dy plumba në mes të Tiranës, merret vendimi për Fadil Kasemin Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Momentet kritike kur 31-vjeçari ndjek dhe vret me dy plumba 19-vjeçaren (VIDEO) 31-vjeçari Xhafer Mata e ka pritur që herët në mëngjes ish-të dashurën e tij pranë shtëpisë së saj. Kur 19-vjeçarja