999 rezultate për

plumba

U bë shoshë nga 50 plumba, ja si u testua makina super luksoze e Dalipajt (VIDEO) Ish-shefi i Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj u ekzekutua dje bashkë me Juxhin Dautin në makinën lukzoze me të ci
Zbulohet skema, ja si u vra me 50 plumba ish-polici Dalipaj Një ekzekutim me armë në afërsi të Sukthit i mori jetën Ervin Dalipajt, ish-shefit të sektorit të krimit ekonomik në Tir
Mbi Ervin Dalipajn u zbrazën dy karikatorë kallashi, ja sa plumba e kapën në trup Janë zbardhur detaje të tjera nga atentati që i mori jetën ish-shefit të krimit ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Da
Ekzekutimi i dyfishtë në Sukth, makina ishte bërë "shoshë" nga plumbat (VIDEO) Dy trupa janë gjetur ditën e sotme të ekzekutuar në Durrës brenda një makine tip 'Audi' në autostradën Tiranë- Durrës.
Ish-fituesi i BB rrëfen ngjarjen te “Myslym Shyri”: Si u shpëtova plumbave Fituesi i një prej edicioneve të “Big Brother” Arbër Çepani me anë të një statusi në ‘Facebook” ka komentuar ngjarjen që
Këngëtarja rrëfen masakrën në Vlorë: Ishte tmerr, plumba ngado (FOTO LAJM) Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte mbrëmjen e djeshme ne lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhi masakra qe la te vdek
Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj, si dhe përfunduan të plagosur e
Masakra në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe “lumë” gjaku në oborr (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë,
U ekzekutua me 20 plumba në Vlorë, zbulohet e shkuara kriminale e 39-vjeçarit Atentati me 20 plumba ndaj një 39 vjeçari, që tronditi qytetin e Vlorës mbrëmjen e djeshme, ka bërë që Policia të shoqër
LAJM I FUNDIT/ Tronditet Vlora, 40-vjeçari ekzekutohet me 15 plumba brenda në makinë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën mbrëmjen e së dielës, pasi një 40-vjeçar është vrarë më armë zjarri. Sipas in
40 sekondat fatale të Artan Cukut, 4 plumba në gjoks e 1 në kokë Artan Cuku, 42 vjeç, i cili ka mbajtur disa pozicione drejtuese në strukturat e Policisë së Shtetit, u ekzekutua për vde
Zbulohen pamjet, ja si u gjet i larë në gjak ish-kryepolici i Vlorës (FOTO LAJM) Mbrëmja e kaluar ka qëlluar fatale për Artan Cukun, ish-zyrtar i Policisë së Shtetit pasi u ekzekutua me 5 plumba në hyr
E masakroi me plumba, gjyshja e parandjeu tragjedinë: Do më bëjë hatanë… Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Durrës ku një i ri vetëm 25 vjeç masakroi me plumba gjyshen e tij 80 vjeça
Shqiptari ekzekutohet me dy plumba në Greqi, dëshmitarët: Njeri i qetë (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Athinë ku një 35-vjeçar shqiptar është vrarë me dy plumba. Bur
Mes bandave dhe plumbave, si u transportua trupi i oficerit të vdekur nga Shkodra në Elbasan Mes krismave të plumbave, shoferi i autoambulancës në spitalin e Shkodrës transportoi në 13 mars të vitit 1997 oficerin
Breshëri plumbash në Zvicër, plagoset 35-vjeçari shqiptar Policia zviceria ka bërë me dije se një shqiptar nga Kosova është plagosur me armë zjarri. Burime zyrtare bëjnë me d
Breshëri plumbash në Tiranë, plagosen dy vëllezër Një konflikt më armë zjarri ka ndodhur në Tiranë ku janë plagosur dy shtetas dhe është vënë në pranga një tjetër. Bur
Atentat me 3 plumba ndaj të riut në Lezhë, shpallet në kërkim autori Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Lezhës ku fatmirësisht nuk ka asnjë të lënuar. Burime zyrtare ng
Rita Ora sheh vdekjen me sy, i shpëton breshërisë së plumbave (FOTO LAJM) Rita Ora i ka shpëtuar një atentati që ndodhi në një lagje të pasur të Londrës. Vetëm pak pasi ajo kishte kaluar aty ka
Tetovari me më fat në botë, ja si u shpëton plumbave të ushtrisë maqedonase (VIDEO) Sot u shënuan plot 16 vite nga fillimi i krismave të para dhe fillimi i luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në vitin
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së