999 rezultate për

plumb

I kërcënuar për jetën? Kreministri kanadez del në publik me antiplumb Pas informacioneve se kwrcwnohej pwr jetwn, kryeministri kanadez, Justin Trudeau, u shfaq i veshur me një jelek antiplum
4 plumba në kokë e 2 në gjoks, zbardhet ekspertiza e 34 vjeçarit të ekzekutuar në Mirditë Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Eri Zefi, 34-vjeç, 6 ditë më parë në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mird
I bënë makinën shoshë nga plumbat, kush është shenjestra e atentatit në Mamurras Zbulohet emri i shenjestres se atentatit në Mamurras, ku 27-vjecari u qëllua me breshëri ndërsa po ecte me makinë, e Pol
Makina shoshë nga plumbat, si u qëllua me armë zjarri 27 vjeçari në Lezhë (VIDEO) Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në d
Shpëtoi edhe pse e qëlluan me plumb në kokë, vajza zgjidhet mbretëresha e maturës Ajo u gjet pa shenje jete e godiutr në kokë me plub në një kanal, por sot është gjallë. Deserae ishte vetëm 14 vjec k
Me plumb në kokë, dyshohet se një vajzë u vra në Prishtinë Mbrëmë në fshatin Besi të Prishtinës ka ndërruar jetë në rrethana ende të pasqaruara një vajzë 23-vjeçare. Kjo ka bë
Nuk e donin të vdekur! Policia zbulon planin pas atentatit me 100 plumba në Nikël Marklen Haka, i cili ishte objektivi i atentatit të ndodhur në banesën e tij në Nikël, dyshohet se ishte projektuar për
I dashuri e qëlloi me plumb në kokë, por ajo s’e vuri re për një muaj Më shumë se dy vite më parë, një grua nga Atlanta shkoi në spital me dhimbje koke, probleme me kujtesën dhe komunikimin.
Lufta në Nikël: Telefonata që nxorri Hakën nga shtëpia ku edhe u sharrua me 85 plumba Plot 85 plumba kallashnikovi, nga 3 armë të ndryshme të cilat kanë krijuar një situatë lufte në zonën e Niklës është qël
Si u qëllua me 100 plumba ndaj Marklen Hakës Objektiv i atentatit në Nikël të Fushë Krujës, ishte 28-vjeçari Marklen Haka, i cili mbeti i plagosur, ndërsa u qëllua p
Katër plumba, si u tentua eleminimi i një personi dje në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Prishtinë. Një person ka shtënë katër herë me armë zjarri ndaj një per
Plumb në zemër, si u gjet i vdekur mes pellgut të gjakut 52 vjeçari nga Klosi Oficerët e Policisë Gjyqësore kanë zbardhur ngjarjen e rëndë që tronditi dje Klosin ku një 52 vjeçar u vetëvra padashje
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
2 makina dhe 10 plumba, detaje të reja nga vrasja e Santiago Malkos (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 26-vjeçarit Santiago Malko, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si 'Xhamlliku' në
Atentati mafioz me 4 plumba ndaj ish-policit, gjendet një makinë e djegur në Linzë Sonte rreth ores 22:20 minuta, ne rrugen “Xhanfize Keko”, persona ende te paidentifikuar kane qelluar me arme zjarri dre
Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari Ka ndërruar jetë 26 vjeçari pas një sulmi me armë ditën e djeshme në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë. Viktima është
I futën plumbin në mes të ditës, ky është 26 vjeçari në gjendje kritike për jetën Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e djeshme në Tiranë, ku një i ri u qëllua
DETAJE/ Kush është i riu që u qëllua me plumb në kokë në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Tiranë, ku një i ri u qëllua m
Qëllohet me snajper deputeti, jeleku antiplumb i shpëton jetën (VIDEO) Një deputet është plagosur të mërkurën pasi u qëllua me një snajper në stacionin Lancaster të Los Angelosit. Deputeti
Qëllohet me breshëri plumbash automjeti në Fier Një person ka qëlluar me armë zjarri në fshatin Topojë të Fierit dhe më pas është larguar,rreth orës 19:00 të mbrëmjes s