999 rezultate për

plotesoje

Është folur për burrin e ëndrrave, po një grua e tillë duhet të plotësojë këto kushte Meshkujt dhe gratë në raportin e tyre në çift vendosin “rregulla” të qartë për bashkëjetesën, detyrimet familjare, por m
Kurti jep premtime të mëdha nëse zgjidhet të qeverisë, por a mund t'i plotësojë? (VIDEO) Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se data e zgjedhjeve mund të jetë 29 shtatori apo 6 tetori. Kurti
NEGOCIATAT/ Hahn zbulon kushtin që duhet të plotësojë Shqipëria Gjatë një interviste për austriaken “Der Standard”, Komisioneri për zgjerim në Bashkimin Europian Johannes Hahn, ka folu
Futbollisti i Bayern Munich i jep fanellën vogëlushit, por shqiptari ia rrëmben nga duart (VIDEO) Në takimin mes Bajernit dhe Schalkes këtë fundjavë ka ndodhur një episod mjaft interesant. Një fëmijë i ka kërkuar f
Mamaja rreshton kërkesat epike që duhet të plotësojë gruaja e këngëtarit Reperi shqiptar, Seven Saraçi është një nga këngëtarët e rinj më të pëlqyer ku numëron disa hite. Mbrëmjen e djeshme
Rama heziton ti plotësojë pa dialog, por sa i kushtojnë buxhetit të shtetit 8 kërkesat e studentëve Përmes disa intervistave, janë analizuar sesa të realizueshme janë 8 kërkesat e studentëve, të cilat në fakt kanë një ko
"Plotësoje sa do dhe mbylle gojën", Taulant Muka flet pas dorëheqjes (VIDEO) “Nëse do të rrija më në atë post kam frikë se do të kisha gjëra për të fshehur”- kështu ka thënë mes të tjerash ish-zv.m
Deputeti i AAK-së ka një dëshirë dhe kërkon t'ja plotësojë Pal Lekaj Deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj e ka këshilluar ministrin Pal Lekaj që të vendosë një semafor në rrugën që rrugën hyrëse
Monika Kryemadhi thyen premtimin që i dha vajzës së saj Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka vendosur që ditën e sotme ti urojë publikisht ditëlindjen vajzës së saj, Borës.
Negociata në 2019, cilat janë kushtet që duhet të plotësojë Shqipëria Hapja e negociatave është shtyrë për në 2019, dhe deri atëherë Shqipëria duhet të plotësojë disa kushte. Në dokumenti
As Gjermania nuk mahnitet lehtë, "10 kushtet për negociatat" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook 10 kushtet që sipas tij, Gjermania i ka vendosur S
Zaimina Vasjari do t’i plotësojë bashkëshortit, dëshirën tipike të meshkujve shqiptarë Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku
Mediat spanjolle e bëjnë të kryer largimin e Umtitis nga Barcelona "Sport" raporton se qendërmbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë verës. 24-vjeçari
Dorëzohet ministria, e paaftë të plotësojë ligjin për sigurimet shëndetësore Edhe një herë pritet që të shtyhet fillimi i implementimit të Ligjit për Sigurime Shëndetësore. Afati kohor i përcaktuar
Dembele do të plotësojë treshen e re MSD Dembele do të shkojë në Spanjë si nënshkrimin më të shtrenjtë ndonjëherë për Blaugranët, gjithashtu edhe për Kampionatin
Toljan i shtohet rrëmujës së merkatos pas Europianit U21 Bild raport se Napoli dhe Chelsea kanë hedhur një vështrim për Jeremy Toljanm pas performancave të mira që bëri në kampi
Majhen: Kosova të plotësojë dy kriteret e fundit për liberalizimin e vizave Kosova duhet të krijojë ambient të favorshëm për investimet e huaja, në mënyrë që brezi i ri dhe i shkolluar të japë kon
Ja kur do zhvillohet raundi i dytë për zgjedhjen e Presidentit Raundi i dytë për zgjedhjen e Presidentit të ri do të zhvillohet ditën e nesërme. Konferenca e Kryetarëve që u mblodh me
Bozhinovska: Zaev duhet të tregojë se si do t’i plotësojë kërkesat e shqiptarëve Drejtoresha e Komisionit për marrëdhënie me religjionet dhe etnitetet në Maqedoni, Valentina Bozhinovska ka folur rreth
Hapja e negociatave, Kotzias: Shqipëria duhet të plotësojë 5 prioritete Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias ka reaguar pas deklaratës së përbashkët të Këshillit të Ministrave që ka shp