E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

plotesimin

Kush janë 10 kandidatët që marrin "bekimin" e Metës për në Kushtetuese Institucioni i Presidentit të Republikës, ka bërë publike listën e aplikantëve që kanë shprehur interesin për të kandidu
Meta shpall për herë të tretë vakancën për Gjykatën Kushtetuese Kreu i shtetit, Ilir Meta ka shpallur vakancën për një anëtar të Gjykatës Kushtetuese, kjo pas dorëheqjes së Besnik Imer
KLGJ interviston sot tre gjyqtarët për plotësimin e Gjykatës së Lartë Këshilli i Lartë Gjyqësor njoftoi ditën e djeshme se procesi për plotësimin e Gjykatës së Lartë me tre gjyqtarë, është d
Kryemadhi: Tani është radha e qeverisë për plotësimin e kushteve të Bundestagut Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar për herë të parë në lidhje me marrëveshjen e arritur mes maxhorancës dhe
Përplasjet me KED, Meta dekreton Marsida Xhaferllarin për në Kushtetuese Presidenti Ilir Meta ka dekretuar Marsida Xhaferllarin si anëtare të Gjykatës Kushtetuese pas përplasjeve të vazhdueshme
Meta shpall thirrjen për Gjykatën Kushtetuese Ende pa kaluar 24 orë nga miratimi në Bundestagun gjerman të hapjes së negociatave BE-Shqipëri me 9 kushte, ku më kryeso
Vjen njoftimi për maturantët, kur hapet portali për plotësimin e formularit Të gjithë maturantët, të cilët nuk kanë aplikuar me formularin A1/A1Z kanë mundësi të plotësojnë formularin online dhe d
PSD kërkon plotësimin e pesë kërkesave Partia Socialdemokrate (PSD) në këmbim të votës pro buxhetit për vitin 2019 e ka kushtëzuar Qeverinë e Kosovës me pesë k
Pedagogët e Filologjikut në krah të studentëve: Bojkot mësimit deri në plotësimin e kërkesave Pedagogët e Fakultetit të Filologjisë kanë zhvilluar një mbledhje në orët e para të ditës dhe kanë marrë vendim që të bo
Protesta e studentëve, çfarë do të ndodhë sot (FOTO LAJM) Dhe pse pati mendime të ndryshme rreth vendit ku do të pozicionohen, studentët duket se kanë rënë dakort të mblidhen të
Sot është dita e ushtrisë Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancë plenare me 46 pika të rendit të ditës, e në mesin e tyre edhe shqyrtimi i Projektli
Sot është ditë e rëndësishme për veteranët, mësoni arsyen Shqyrtohet Projektligji për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK-së Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, R
Vendimet e plota që mori sot Kryesia e Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotme, të drejtuar nga Kadri Veseli, kryetar, në të cilën mo
Kuvendi i Maqedonisë mban seancë, disa nga projektligjet Kuvendi i Maqedonisë sot do ta vazhdojë seancën e 46-të, në rend dite të së cilës është edhe propozim ligji për ndryshim
Kërkohet raportim gjashtëmujor i Qeverisë për plotësimin e rekomandimeve Pas përfundimit të debatit të sotëm në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, ku u debatua për Raportin e Pro
SBAShK-u ultimatum Qeverisë: 13 prilli afati i fundit për plotësimin e kërkesave tona Nënkryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK), Lutfi Mani ka theksuar se data 13 prill
I çmenduri Bielsa, kërkon në gjykatë plotësimin e nazeve të çmendura nga lille Marcelo Bielsa dhe Lille u ndanë jo paqësisht por duket se divorci do të ketë një çmim shumë të kripur. Trajneri argjent
KQZ u jep mandatin dy deputetëve të rinj, kush hyn në Parlamentin e Shqipërisë Dy deputetë të rinj pritet që të hyn sot në Parlamentin e Shqipërisë. Dy deputetët që do të zëvendësohen janë ai LSI, Gl
Maqedonia zotohet për plotësimin e kushteve të NATO-s Detyrimet tona ndaj NATO-s deri në Samitin e rradhës në korrik të vitit 2018 do të plotësohen, por në procesin e pranimi
Të mërkurën mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datën 29 nëntor me fillim nga ora 10. Duhet përkujt