999 rezultate për

plotĂ

Mos e humbisni: Mbrojtësi bën pritje spektakolare (VIDEO) Oren Bitton është kthyer në heroin e skuadrës së Hapoel Be'er Sheva. Mbrojtësi 25-vjeçar kreu ndoshta një nga ndërhyr
Bayerni shkruan historinĂ« nĂ« Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje nĂ« mbrĂ«mje nĂ« ‘Allianz Arena’ anglezĂ«t e Tottenham. NĂ« njĂ« ndeshje qĂ« nuk vlente pĂ«r asgjĂ«
Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO) Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac d
Dopietat e Mbeppe dhe Icardi i japin fitoren PSG-sĂ« (VIDEO) PSG e ka mposhtur me shumĂ« lehtĂ«si Marseille nĂ« ‘Parc des Princes’, pĂ«r t’i rrĂ«mbyer pikĂ«t e plota nĂ« Ligue 1. ShkĂ«lqyen
Goli i Martial i jep tre pikë Manchester United (VIDEO) Man United ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim te Partizani i Beogradit, duke triumfuar 1-0. "Djajtë e Kuq" e nisën
HAPAT/ Si mund të përfitoni pension pleqërie kur nuk keni vitet e plota në librezë Të gjithë shtetasit që janë të interesuar të aplikojnë për të përfituar pension pleqërie nga shteti shqiptar duhet të ke
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
ËndĂ«rroni buzĂ« tĂ« plota por i druheni ndĂ«rhyrjeve, kjo Ă«shtĂ« zgjidhja perfekte Padyshim se tĂ« gjithĂ« njerĂ«zit kanĂ« dĂ«shirĂ« qĂ« tĂ« duken sa mĂ« mirĂ« dhe ta kenĂ« njĂ« pamje fizike pa asnjĂ« tĂ« metĂ«. Por
Harroni lapsat dhe trajtimet e kushtueshme, 3 mĂ«nyra natyrale pĂ«r vetulla tĂ« plota (FOTO LAJM) NĂ« qoftĂ« se do tĂ« ktheheshim pas nĂ« kohĂ«, pĂ«r shembull diku nĂ« fillim tĂ« viteve ‘2000, nuk mund tĂ« mos kujtojmĂ« njĂ« nga
45 plumba ndaj makinës së Julian Meçe, detaja të plota nga ngjarja Mbi 45 plumba kallashnikovi janë lëshuar në drejtim të Plarent Dervishaj dhe Julian Meçe, dy anëtarë të bandës së Durrës
Gazetari i "Bild" paralajmëron se një tjetër shkrim do publikohet për shit-blerjen e votave nga PS-ja azetari i prestigjozes gjermane Bild, Peter Tiede përmes një komunikimi për Fax News ditën e sotme ka paralajmëruar se n
NjĂ« mrekulli, dalin pamjet e plota tĂ« autostradĂ«s "ArbĂ«n Xhaferri" (VIDEO) KanĂ« mbetur edhe disa javĂ« kur autostrada “ArbĂ«n Xhafer”, qĂ« lidhĂ« KosovĂ«n me MaqedoninĂ« Veriore”, do tĂ« jetĂ« gati pĂ«r q
Dënohet fusha e Laçit, vendimet e plota të Komisionit të Disiplinës Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të futbollit ka publikuar sot vendimet për javën që lamë pas në futboll
A u rrëmbye Aurel Guni? Zbardhen rrëfimet e plota të arrestuarve Aurel Guni, vëllai i drejtorit të ALUIZNI-t në Elbasan u rrezikua të rrëmbehet dy ditë para vitit të ri 2019 nga Behxhet
Kapën detajin në foton e fundit, fansat masakrojnë Elitën (FOTO LAJM) Postimi i fundit i Elita Rudit në Instagram u komentua shumë pasi ajo duket ndryshe, sikur ka buzë më të plota. Për k
Juventus me forca tĂ« plota nĂ« “San Siro” Skuadra e Juventusit do tĂ« ketĂ« njĂ« pĂ«rballje tĂ« rĂ«ndĂ«sishme nĂ« transfertĂ«n ndaj Milanit kĂ«tĂ« tĂ« dielĂ« duke filluar nga
Tre muajsh me buzë të varura, Kylie Jenner i mbush sërish (FOTO LAJM) Kylie Jenner pak muaj më parë vendosi që të hiqte suplementin e vendosur në buzët e saj. Por kjo ka zgjatur vetëm tr
Detajet e plota nga lufta në bllok, dy të arrestuar dhe tre në kërkim Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me vrasjen e ndodhur në zonën e ish-bllokut mbrëmjen e djeshme.
Vendimet e plota që mori sot Kryesia e Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotme, të drejtuar nga Kadri Veseli, kryetar, në të cilën mo
Portugalia me forca tĂ« plota kundĂ«r Marokut, dalin formacionet zyrtare (FOTO LAJM) NĂ« “Luzhniki Stadium” tĂ« MoskĂ«s do tĂ« luhet sfida e vlefshme pĂ«r Grupin B tĂ« BotĂ«rorit ndĂ«rmjet PortugalisĂ« dhe Marokut.