999 rezultate për

plot

Kina prezanton super aeroplanmbajtësen e re që peshon plot 70 mijë ton (VIDEO) Kina ka lëshuar në ujërat e saj aeroplanmbajtësen e parë të prodhuar brenda vendit, duke zgjeruar kështu flotën e saj.
Portofoli plot me euro dhe armë, ja çfarë gjeti policia në makinën e ish-policit Ekzekutimi i dyfishtë dje në Sukth mori jetën e ish-policit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautaj. Pas ngjarjes së rëndë p
Dy çanta të mbushura plot me drogë gjenden në kufirin shqiptaro-grek (FOTO LAJM) Një tjetër sasi kanabisi është sekuestruar nga policia në kufi me Greqinë. Në kufi të gjelbër me Greqinë nga Kapshtic
Spinaq, xhinxher dhe kanellë për një lëng plot me vitamina Spinaqi është një zgjedhje ideale për një lëng të plotë frutash dhe perimesh. Shija e tij neutrale e bën atë fantastik d
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM) Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale n
Ja kur do zhvillohet raundi i dytë për zgjedhjen e Presidentit Raundi i dytë për zgjedhjen e Presidentit të ri do të zhvillohet ditën e nesërme. Konferenca e Kryetarëve që u mblodh me
Zbulohet "komploti" me ndërtesën pas 15-katëshit Kastriot Myftaraj përmes një statusi në Facebook shkruan se sekreti i ndërtimit të 15-katëshit në Tiranë shpjegohet përm
Vajza 8 muajshe që peshon plot 17kg (FOTO LAJM) Një vajzë nga India është vetëm 8 muajshe dhe peshon 17kg, njësoj si një fëmijë 4-vjeçar. Chahat Kumar ka lindur me
Basha “kërcënon” Ramën nga çadra: Dita e madhe po vjen! Kreu i PD-së, Lulzim Basha i cili sot ka qenë në qendër të lajmeve për shkak të një kërcënimi me jetë, të paktën kështu
Formacioni më i keq i javës në Champions, sa shumë yje të Barçës (FOTO) Pas formacioni më të mirë, portali i njohur ndërkombëtar "goal.com" ka publikuar dhe 11-shen më të keqe të sfidave të pa
Vazhdojnë protestat në Maqedoni, plot 45 ditë ndjellje urrejtje ndaj shqiptarëve Edhe ditën e sotme kanë vazhduar protestat kundër gjuhës shqipe dhe ”Deklaratës së partive shqiptare” në Maqedoni. Pr
Mos humbisni fenomenin e quajtur "Hëna Rozë" Hëna e parë e plotë e pranverës së hemisferës veriore është duke ndodhur mbrëmjen e sotëm. Ky fenomen i veçantë ësht
Djalë rreth 35-vjeç, ja identikiti i plotë vrasësit të komisar Cukut E ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, gazetarja Lala Klodiana sqaroi se tashmë prokurorët e kan
BDI: Shumica e re parlamentare ka mandat të plotë të marrë përgjegjësi Nga Bashkimi Demokratik për Integrim kanë bërë me dije sot se Nikolla Gruevski dhe Gjorge Ivanov e betonizuan krizën pol
SKENARET/ Qeveri Berisha-Meta? Plotësisht e mundur, por... Këto janë ditët më të rendësishme të kësaj maxhorance, e cila rrezikon edhe të shpërbëhet duke parë edhe tensionin që po
Kriteret dhe normat që duhen plotësuar për t'u rekrutuar në Forcat e Armatosura (FOTO LAJM) Struktura forcave ushtarake të Shqipërisë është në reformim tashmë dhe herë pas herë bëhen rekrutime bazuar mbi rregullo
Rama i kërkoi dialog, reagon Basha: Jam gati, por… Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga çadra e protestës, e cila ka hyrë në ditën e 47-të, ka përsëritur qëndri
Vëllai i Naser Makollit kërkon zbardhjen e plotë të vdekjes së të vëllait (VIDEO) Vëllai i Naser Makolli, i cili ndërroi jetë dje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, ka treguar për "KALLXO.com" për sëm
Zbulohet kontenieri plot me drogë pranë tunelit ku u gjet kanabisi në Mat (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Mat është gjetur një tjetër sasi rekord pas sekuestrimit të 200 kg kanabis sativa që u gjet e fshehur n
Formacioni i United nëse i plotësohen të gjitha dëshirat e Mourinhos (FOTO) Jose Mourinho po planifikon një verë të mbushur me shumë lëvizje në merkato, pasi skuadra nuk po i jep përgjigjen e duhu
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së