999 rezultate për

pllumit

Rama i merr borxh fjalët At Zef Pllumit: Ziliqarit mos i trego as ëndrrën që ke parë Kryeministri Edi Rama ka vazhduar traditën e fjalëve të ccmuara edhe sot duke shpërndarë në profilin e tij një shprehje
At Zef Pllumit: Si na e vodhi PD partinë që tentuam të formonim pas ’90-ës Për herë të parë Kuvendi Françeskan në Shkodër, në vëllimin “Dhetë vjet liri” sjell shkrime të pabotuara asnjëherë dhe q
Mbesa e At Zef Pllumit: Nuk dua të përfaqësohem në Kuvend nga kriminelë Në ditën e 32-të të protestës për zgjedhje të lira e të ndershme, në Sheshin e Lirisë u fol për letrat, mendimin, artin,
Rama shfaq emrin e Shyqyri Çokut në listën e veteranëve (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka publikuar në Facebook listën e vitit 1994, me emrat e veteranëve, ku dallohet emri i Shyqyri Çokut,
Rivarrosja e At Zef Pllumit MARK MARKU Nuk mund të mos i shk ruaja edhe një herë disa radhë për At Zef Pllumin. Jam ndier këto ditë, njëso
Berluskoni: Libri i i At Zef Pllumit, “ungjilli” i partisë sime "Rrno vetëm për me tregue", libri i At Zef Pllumit është përkthyer edhe në gjuhën italiane dhe nën kujdesin e veçantë të