999 rezultate për

pleshti

Më në fund Messi "bëhet i gjallë" pas eliminimit nga Botërori (FOTO LAJM) Argjentina ndryshe nga se pritej dështoi në këtë Botëror. Pas shumë vështirësive arriti të dalë nga faza e grupeve p
Çfarë ka humbur Messi! "Pleshti" shkon shumë pranë golit (VIDEO) Pas humbjes së penalltisë nga Messi, yjet e Argjentinës janë duke kërkuar dëshpërimisht golin e avantazhit, të cilin nuk
Fytyra e Messit gjendet kudo, madje dhe në shpatullën e një 54-vjeçareje (FOTO LAJM) Pas vizatimeve gjigante nëpër mure, fotografive me përmasa të mëdha apo statujave të ndryshme Messi-mania këtë radhë vje
Kjo ishte oferta e çmendur që Manchester City bëri për pleshtin, por ky i fundit e refuzoi atë Duke parë që Messi nuk e kishte nënshkruar kontratën e re në “Camp Nou”, Manchester City i kishte ofruar yllit argjentin
Ronaldo merr sa Messi? Jo e keni gabim, pleshti merr dyfishin e CR7-të Prestigjozja spanjolle “El Mundo” ka zbuluar shifrën marramëndëse që “pleshti” do të përfitojë nga rinovimi i kontratës
Barcelona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh kundër Bilbaos në "Estadio San Mammes". Goli htë shënuar nga pleshti, Leo Messi, pas
Pas Iniestës, duket se e ka rradhën "pleshti" Lionel Mesi ende nuk ka firmosur një rinovim të kontratës së tij me Barcelonën, edhe pse flitet se palët kanë rënë dakor
Argjentina pa Messin është një "hiç", ja golat e "pleshtit" në eliminatore Leo Messi ndihmoi kombtëtaren e tij që të kualifikohej për në botërorin e ardhshëm "Rusi 2018" midis shumë kombëtareve t
Së bashku me Buffonin, numri i portierëve që Messi u ka shënuar është i jashtëzakonshëm Listës së gjatë të 138 portierëve që ylli argjentinas Leonel Messi u ka shënuar deri tani, mbrëmjen e djeshme iu shtua e
Lionel Messi sot mbush 30 vjeç, ja numrat e frikshëm të "pleshtit" ( FOTO LAJM) Lionel Messi feston sot 30-vjetorin e tij e tij të lindjes, teksa është në pritje të martesës me Antonella Roccuzzo, dis
Metamorfoza e Messit , si ka ndryshuar "pleshti" me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Imazhi i Lionel Messit ka ndryshuar rrënjësisht me kalimin e viteve. Nuk po flasim për ndërhyrje estetike, por për mënyr
Njihuni me Mesin arab, identik si "pleshti" (VIDEO) Nëse mendonit se ekziston vetëm një Messi e keni shumë gabim. Omar Abdulrahman, lojtar 25-vjeçar i Al-Ain ka një ngjashm
"Jashtëtokësori" Messi bën 500 gola, të gjithë i përulën "pleshtit"! Me Lionel Messin në fushë, gjithçka është e mundur. "Pleshti" u bë protagonist në "El Clasico" duke shënuar dy gola për
"Të shkel si pleshtin", Fiorentina kërcënon banorët në BB Fiorentina është tepër e revoltuar pas përplasjes me Danielin dhe pas tij me Denisin që nuk mbështeti versionin e saj.
Bracelona kalon me lehtësi Osasunën, "Pleshti" dopietë (VIDEO) Barcelona rigjen fitoren në La Liga pas tri barazimesh radhazi. Viktima e radhës për katalanasit ishte skuadra e Osasunë
Messi i frikshëm, ja dy viktimat e radhës së “pleshtit” Lionel Messi gjatë karrierës së tij ka thyer shumë rekorde. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, është në garë për t’u bër
"Pleshti" kthehet në makth për Guardiolën Pep Guardiola e ka quajtur lojtarin më të mirë në botë, por strategu spanjoll përjeton "makth" sa herë përballet me të.
Messi shijon pushimet luksoze me Antonellën (FOTO LAJM) Lionel Messi po relaksohet para fillimit të sezonit të ri me Barcelonën. Ylli i blaugranëve po kalon ditë të bukura në I
Mashtrimet me taksat, Messi paraqitet në gjykatë (FOTO LAJM) Lionel Messi ka arritur në gjykatën e Barcelonës për të dhënë dëshminë e tij në lidhje me akuzat për evazion fiskal në v
5 ndeshje pa shënuar, çfarë e shqetëson "pleshtin"? Leo Messi po kalon një moment të vështirë gjatë këtij sezoni. Sulmuesi i Barcelonës nuk shënon prej një muaji me blaugra