999 rezultate për

pleqte

Pamje të dhimbshme! Pleqtë i lidhnin në azil: Vdis, po lëvize t'a theva këmbën ( VIDEO) "Mos luaj vendit. Po lëvize, do të të thyej këmbët. Kështu do ta qepësh..." Me këto fraza dhune jetonin cdo ditë të m
Po bëhen 2 muaj nga tërmeti, banori: Nuk na zë gjumi, pleqtë nuk i do askush Dhe pak kanë kaluar më shumë se një muaj nga tërmeti i 26 nëntorit, banorët vijojnë të ankohen se nuk kanë marrë asnjë z
Shqipërisë po i shtohen pleqtë, në 10 vite ka 22% më shumë të moshuar mbi 85 vjeç (FOTO LAJM) Tetori nisi me ditën ndërkombëtare të të moshuarve, numri i të cilëve, si pasojë e procesit të plakjes së popullsisë po
80 vjeçarja që punon DJ tallet me pleqtë Ka nga ata që duan të thurin me grep, ata që duan kopshtarinë, kush do të bëjë rolin e gjyshes apo gjyshit e kështu me r
E pabesueshme/ Vajzat 4-5 vjeçare shiten për 20 dollar, nuse për pleqtë “Isha një vajzë e lumtur deri ditën kur më thanë se do më çonin tek shtëpia e burrit tim të ardhshëm. Iu thashë prindërv
Në kryeqytetin botëror të prostitucionit, aty ku pleqtë shfryjnë epshet mbi vajzat e reja (FOTO LAJM) Pattaya në Tailandë cilësohet si kryeqyteti i seksit në botë, ku një numër i madh vajzash nga rajoni shesin trupin e tyr
61 kosovarë janë gati për tu kujdesur për pleqtë dhe plakat në Gjermani Agjencia për Përkrahjen e Punësimit në Kosovë (APPK) sot mbajti takimin përmbyllës me 61 punëkërkuesit kosovarë, të cilë
Plas pederastia në mes të Athinës, pleqtë grek shfryjnë epshet me djemtë nga Siria (VIDEO) Televisioni rus Russia Today ka bërë publik një realitet të dhimbshëm nga kriza e refugjatëve sirianë në Greqi. "Drog
Horror/ Pleqtë e fshatit përdhunojnë dhe nxjerrin lakuriq vajzën 14-vjeçare (FOTO LAJM) Policia pakistaneze ka arrestuar tetë burra pasi detyruan një vajzë 14-vjeçare që të dilte lakuriq dhe të bënte paradë n
E pazakontë, vajza indiane martohet me qenin (FOTO LAJM) India njihet për kulturën dhe traditat e saj të vecanta dhe shpesh herë të cuditshme. Një ngjarje e pazakontë ka ndod
Shefi i policisë së Krujës: Ja kush janë zonat më problematike Shefi i Komisariatit të Krujës Erion Ismaili ka bërë një bilanc mbi punën e kryer në luftën kundër kanabisit, nga ku ka
Kapexhiu “kërcënon” Bashës: Nuk votoj për ju nëse nuk hiqni “pleqtë” Ditën e sotme çadrën e PD-së ka marrë pjesë edhe karikaturisti i njohur dhe aktori I mirënjohur Bujar Kapexhiu. Kapex
EMRI/ Gjykata lë në burg kryeplakun në Shkodër, akuzohet për kultivim kanabisi Gjykata e Shkodrës ka dhënë dënimin “Arrest me burg” për njërin prej kryepleqtë e njësisë administrative Pult, Dritan Li
Bayerni largon "pleqtë" nga ekipi Në fund të këtij sezoni, kampionët e futbollit gjerman mund t’i thonë lamtumirë emrave të tillë si Arjen Robben, Franck
Tragjike / Pleqtë e paralizuar, të harruar pas vërshimeve Dy persona të thyer në moshë dhe të paralizuar kanë ngelur të bllokuar pasi vërshimet kanë shkatërruar rrugët. Ismail
Rregulla të reja në Itali, nuk ka vend më për "pleqtë" në stol Nga Gushti i këtij viti, rregulla të reja do të zbatohen në Serinë A. Ekipet do ta kenë të detyrueshme që të kufizojnë
Hashim Thaçi luan shah me pleqtë e Prizrenit (FOTO LAJM) Hashim Thaçi ka vizituar qytetin e Prizrenit. Ndryshe nga se bëjnë politikanët përgjithësisht, të cilët flasin për po
Adoleshtja indiane gjendet e "poshtëruar" nga pleqtë e fshatit Trupi i një adoleshenteje, që u poshtërua nga pleqtë e fshatit pasi kishte protestuar kundër ngacmimeve të babait, u gje
Pensionistët e Tetovës në gjendje të keqe ekonomike Shoqata e Pensionistëve të Tetovës ka kërkuar ndihmë nga ana e shtetit për pensionistët. Kjo shoqatë kërkon që të ndërto
Ajri i ndotur, paralajmërohen fëmijët, shtatzënat dhe pleqtë Deri të premten vazhdojnë të vlejnë masat për lirim nga obligimet e punës për shkak të ndotjes së ajrit në rajonin e Shk