999 rezultate për

pledl

Talenti i Gjermanisë "kopjon" CR7-ën (VIDEO) Talenti i Gjermani U19 dhe i Greuther Furth, Thomas Pledl, është autori i një goli të mrekullueshëm përballë bashkëmosha