999 rezultate për

plazhit

Si t'i trajtosh shputat e këmbëve dhe lëkurën e thatë para plazhit? Bashkë me sezonin e plazhit, fillon edhe tharja e menjëhershme e lëkurës, e cila e tregon shumë shpejt dehidratimin. Nës
Xhaferraj i shqetësuar për turizmin, çon në SPAK punimet në rrugën e plazhit (VIDEO) Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka pranuar për mediat se ka denoncuar punimet në
Si ta ruash sa më gjatë ngjyrën e plazhit, 3 mënyra të thjeshta në kushte shtëpie (FOTO LAJM) Vera e nxehtë është, përfundimisht, periudhë shkëlqimi. Po të shkëlqejnë rrezet e diellit mbi lëkurë? Por rrezet e f
Kapelet perfekte për të rënë në sy këtë verë (FOTO LAJM) Kur bëni gati ëantën e plazhit kapelja është thelbësore, si për t’u mbrojtur nga dielli, por edhe për t’u dukur fashion,
Nën rregulla të rrepta, miratohet protokolli si do të shkojmë në plazh këtë vit (FOTO LAJM) Plazhi këtë vit do të jetë tërësisht ndryshe. Hapësirat midis çadrave do të jenë minimumi nga 3.5 metra. Nëse shkoni
Gjobitet me dy milionë lekë "pronari" i plazhit privat në Himarë Strukturat e Policisë Himarë në bashkëpunim me Inspektoriatin Kombetar të Mjedisit dhe Territorit, gjatë monitorimit të
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.
Not me doreza dhe maskë në plazhin e Vlorës Një pushues aspak "normal" është fotografuar ditën e sotme në plazhin e Vlorës. I veshur me rrobat e plazhit, ai ësht
Ushqim vetëm nëpër dhomat e hotelit, detaje për pushimet e kësaj vere Në fund të Majit pritet hapja e plazhit për të gjithë pushuesit. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Turizmit, Kor
Banjo dielli në kuti plastike, si mendohet të jetë vera mes koronavirust (FOTO LAJM) Presidentja e BE ka thënë se së shpejti njerëzit do të mund të udhëtojnë në kontinent, me kusht që vendet të gjejnë mëny
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Tre fuoristrada gjenden të zhytura në zonën e plazhit në Vlorë Një pamje e ccuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.
Nuk fitoi ndaj Middlesbrough, befason Mourinho: Topi ishte i lehtë, si ato të plazhit Totenhemi zbriti sot në fushë teksa luante në transfertë ndaj skuadrës Midëllsbrou për raundin e 1/32 në FA Cup. Londine
Aksident te zona e plazhit në Durrës, mbetet i plagosur shoferi i një automjeti Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e plazhit, në Durrës. Nga të dhënat paraprake mësohet se një
Çfarë i detyrohet emancipimi i Shqipërisë plazhit të Durrësit? Nga Artan Fuga Thuhet se natyra shfaqet krejt indiferente ndaj asaj që i ndodh njeriut në jetën e tij në shoqëri.
Fundi i tetorit, por Bieta nuk i ndahet plazhit (FOTO LAJM) Duket se fundi i tetorit, ka mbajtur kaq ngrohtë saqë VIP-at kanë shijuar edhe disa ditë të reja plazhi. Bieta, Alban
"Unë të vras": Tronditen turistët, trafikantët transportojnë thasët me hashash në mes të plazhit (FOTO LAJM) Disa turistë, në një plazh publik në Spanjë, janë tronditur kur panë një grup trafikantësh droge, të cilët ndaluan në me
Maskë natyrale për të rikuperuar fytyrën pas plazhit Njollat e moshës, kafe të sheshta, që zakonisht quhen njollat e mëlçisë fillojnë të shfaqen në qafë, fytyrë dhe duar, nd