999 rezultate për

plazhin

Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l
KAVAJË/ Mbytet në plazhin e Gjeneralit një person nga Tirana Një person është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Gjeneralit, Kavajë. Ai është një 41-vjeçar nga Tirana dhe dysho
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Kompania fantazmë merr me qira 2000 m2 pyll, në plazhin e Qerretit në Kavajë Bashkia e Kavajës ka dhënë ankand një nga pasuritë më të kërkuar të zonës bregdetare në Shqipëri. Plot 2000 metër kat
Aspak të sigurt! Turistët e huaj gjejnë predha të rrezikshme në plazhin e shumë frekuentuar nga shqiptarët Në këtë plazh, jo më shumë se një kilometër në veri të qytetit të Sarandës, një turist çek ka zbuluar dhjetra prédha mór
Mbytet një pushuese në plazhin e Velipojës Një tjetër pushues ka ndërruar jetë pasi është mbytur në plazhet shqiptare. Raportohet se një pushuese është mbytur d
Presidenti hero: Momenti ku shpëton nga mbytja në dy gra (VIDEO) Një ngjarje aspak e këndshme është parandaluar nga Presidenti i Portugalisë Marcelo Rebelo de Sousa, teksa ndodhej me pu
Shqiptarët të bllokuar pa bukë e ujë në Kakavijë, Hajdari- Ramës: Lëre plazhin! "Kur qeveria na lë në baltë, duhet të përkrahim fort njëri tjetrin. Së dyti i bëj thirrje qeverisë të lerë pushimet dhe
Shmanget tragjedia në Durrës, 25-vjeçari shpëtohet nga mbytja Një tragjedi është shmangur ditën e sotme në plazhin e Currilave në Durrës. Rreth orës 12:30, shërbimet e Patrrullës
Surprizë e pakëndshme! Plazhet pushtohen nga retë, pushuesit braktisin bregdetin Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet,
23 vjeçarja rrezikon të mbytet bashkë me të fejuarin dhe vëllanë në plazhin e Velipojës Si pasojë e motit të keq, vrojtuesit e plazheve kanë pasur një ditë të vështirë pune. Kështu, në plazhin e Velipojës,
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Vodhi makinën në Velipojë, si i mbaroi shpejt aventura të riut Zbardhet dhe dokumentohet vjedhja e një mjeti luksoz në Plazhin e Velipojës, ndërsa policia ka ndaluar autorin e dyshuar
Pushuesja mbytet në plazhin e Shëngjinit Një tjetër pushuese ka ndërruar jetë në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se një e moshuar, turiste nga Podujeva e Kosov
Lajme të keqija për ju që nisët plazhin: Moti bën kthesën e madhe! Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen
Temperaturat e larta trullosin vajzat shqiptare, dalin topless në plazhin plot familjarë (FOTO LAJM) Temperaturat e larta duket se kanë bërë punën e tyre në bregdetet shqiptare. Dy vajza janë fotografuar topless ditën
U sulmua nga një peshkaqen, ndërron jetë sërfisti në Australi (VIDEO) Një person humbi jetën pasi u sulmua nga një peshkaqen i bardhë ndërsa po bënte sërf në një plazh në Australinë juglindo
Anxhela Peristeri nis plazhin, këngëtarja duket super në formë në bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ka treguar se po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj dhe mund të themi se ja
Harrojeni plazhin! Si pritet të jetë moti gjatë qershorit Edhe pse po prisnit hapjen e plazheve pas mbylljes nga koronavirusi, duket se në gjysmën e parë të muajit qershor qyteta
Rama flet për plazhin, dasmat e transportin publik: Kjo është java e fundit e kufizimeve "Kjo është java e fundit e kufizimeve, ku aktivitetet kulturore dhe dasmat dhe funeralet ende nuk do të zhvillohen."