999 rezultate për

plazhi

Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l
Në pritje të ëmbël, Afërdita pozon nga plazhi dhe të gjithë u habitën me format (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj zbuloi disa ditë më parë përmes një videoje se ajo dhe partneri i saj, Jakub Kindl bëhen prindër për he
Më natyrale se asnjëherë, Ronela surprizon ndjekësit nga plazhi (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
Vdes shqiptari që u qëllua me armë zjarri në mes të plazhit Ka ndërruar jetë shqiptari Sevdali Shehaj, i cili u qëllua dy ditë më parë me armë zjarri nga pesona të maskuar në një p
DETAJET/ Iu bë atentat në mes të plazhit, kush është shqiptari në shenjestër Zbardhet identiteti i shqiptarit ndaj të cilit u bë atentat paraditen e së dielës në një plazh në Itali. Ai është Sel
Shqiptari qëllohet me armë zjarri në mes të plazhit (FOTO LAJM) Dy persona të armatosur, qëllua me armë në drejtim të një burri në mes të turmës së pushuesve në bregdetin romak, në Tor
Deputetët kthehen nga plazhi, Kuvendi nis sot seancën plenare Pas pushimeve verore, sot Kuvendi i Shqipërisë nis sesionin e VII të legjislaturës së IX në seancë plenare. Kryetari
KAVAJË/ Mbytet në plazhin e Gjeneralit një person nga Tirana Një person është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Gjeneralit, Kavajë. Ai është një 41-vjeçar nga Tirana dhe dysho
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp
Mos iu ndani plazhit! Kështu parashikohet moti në dy ditët në vijim Referuar njoftimit të Shërbimit Meterologjik ushtarak bëhet e ditur se dy ditët që vijnë moti do të jetë i kthjellët dhe
"Gjithmonë të kam dashur", Eni Çobani bën dedikimin misterioz nga plazhi (FOTO LAJM) "Të doja dje, të dua prapë, gjithmonë të kam dashur, gjithmonë do të dua." Dedikimi i mësipërme ndonëse paksa i pabes
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a
Kompania fantazmë merr me qira 2000 m2 pyll, në plazhin e Qerretit në Kavajë Bashkia e Kavajës ka dhënë ankand një nga pasuritë më të kërkuar të zonës bregdetare në Shqipëri. Plot 2000 metër kat
Aspak të sigurt! Turistët e huaj gjejnë predha të rrezikshme në plazhin e shumë frekuentuar nga shqiptarët Në këtë plazh, jo më shumë se një kilometër në veri të qytetit të Sarandës, një turist çek ka zbuluar dhjetra prédha mór
Truk shumë i thjeshtë në shtëpi, si të kuptoni nëse ju janë dëmtuar flokët pas plazhit (FOTO LAJM) A i keni flokët e shëndetshëm, aq më tepër pasi keni bërë plazh ku dielli, uji me kripë mund t'jua ketë dëmtuar? Mjaf
Rama flet nga plazhi për median gjermane: Në botë po luhet më shifrat, ne jemi transparentë! Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë pas një heshtje të gjatë në lidhje me situatën për shkak të Covid-19, në
Mbytet një pushuese në plazhin e Velipojës Një tjetër pushues ka ndërruar jetë pasi është mbytur në plazhet shqiptare. Raportohet se një pushuese është mbytur d
Presidenti hero: Momenti ku shpëton nga mbytja në dy gra (VIDEO) Një ngjarje aspak e këndshme është parandaluar nga Presidenti i Portugalisë Marcelo Rebelo de Sousa, teksa ndodhej me pu
Si ta ruash sa më gjatë ngjyrën e plazhit, 6 mënyra të thjeshta që të ndihmojnë Para se të nisesh me pushime, qëllimi kryesor është i njëjtë për pothuaj të gjitha femrat: sa më shumë ngjyrë të errët.
Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj. Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi m