999 rezultate për

plazhet

Aktorja ndez plazhet e Dubait, tregon super format (FOTO LAJM) Helen Flanagan shfaqi trupin e saj të pabesueshëm me bikini ndërsa u shfaq në plazh në Dubai. Aktorja e Rrugës së Kur
Të quajtura "Parajsa të ndaluara", 5 plazhe ku shkohet vetëm me varkë (FOTO LAJM) Disa nga plazhet më të bukur dhe unikë të botës janë pikërisht ato brigje të cilat është shumë e vështirë t’i prekësh. A
Zjarret në Greqi, evakuohen mijra persona (VIDEO) Mijëra njerëz janë evakuuar nga hotelet dhe plazhet në Greqi ndërsa zjarrfikësit po përpiqen të shuajnë dhjetëra zjarre
20 euro çadra në plazhet e jugut të Shqipërisë Pushimet në bregdetin shqiptar, sa janë të dashura për turistët kosovarë, po fillojnë të bëhen edhe të papërballueshme.
Nuk duan t'ia dijnë për shpenzime, kështu harbohen të rinjtë në plazhet e jugut (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës gjë që nënkupton pushime, pushime dhe vetëm pushime. Shumica e të rinjve shqiptarë drejtohen dr
Top 5 plazhet shqiptare që bëjnë namin në Instagram (FOTO LAJM) Si një nga rrjetet sociale më të përdorura të kohëve të fundit, instagrami është një mënyrë e mirë për të kuptuar popull
Rama: Zero tolerancë për harbutët që zaptojnë plazhet Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook, ka theksuar se beteja për hapjen e hapësirave publike të plazhe
Beatrix Ramosaj e "djeg" nga plazhet e Spanjës (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj si destinacion për pushime zgjodhi plazhet e Spanjës. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disafoto, në
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Alkool, bikini dhe shkuma party: Kështu "tërbohet" rinia në plazhet shqiptare (FOTO LAJM) Prej ditësh Shqipëria është përfshirë nga temperatura ekstremisht të larta si rezultat i një vale të nxehti afrikan.
5 plazhet më të bukura të Zakynthos (FOTO LAJM) Pushimet e verës janë ato për të cilat njerëzit mendojnë dhe presin për një vit të tërë. Plazhet brenda dhe jashtë Shqip
10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (FOTO LAJM) Janë 352 plazhe dedikuar botës, Afrikës, Azisë, Europës, Amerikës së Jugut, Australisë, Amerikës Qendrore, Lindjes së Me
15 plazhet më të famshme në botë ku mund të shëtisësh lakuriq (FOTO LAJM) Në brigjet e disa prej vendeve më të populluara në botë, ekzistojnë disa plazhe nudistësh mjaft të frekuentuar. Plazh
Sa vijnë dhe shtrejtohen çmimet në plazhet e Jugut Jugu i Shqipërisë mbetet destinacioni më i populluar gjatë tre muajve të verës me turistë të huaj e vendas. Jo pak herë
10 plazhet më magjike të Tajlandës (FOTO LAJM) Me qindra ishuj të shpërndarë përgjatë brigjeve të saj dhe shumë lumenj e liqene përreth, Tajlanda i ka ishujt më të mre
Mushkonjat, "armiku" kryesor i pushuesve në plazhet shqiptare Pickimet nga mushkonjat janë kthyer në shqetësimin kryesor për pushuesit në plazhin e Semanit në Fier. Ndryshe nga vi
Temperaturat e larta në Maqedoni, mbushen plazhet e Ohrit dhe Strugës Moti i nxehtë dhe temperaturat e larta i mbushën plazhet në Ohër dhe Strugë. Turistët dhe qytetarët freskim kërkojnë në
Jeni në dilemë për pushimet e verës, 6 plazhet më të bukura në botë (FOTO LAJM) Duke qenë se vera po afron, në këtë artikull do iu njohim me 6 plazhet më të bukura në botë të cilat na bënë që të dashu
Vendet më të bukura në botë për muajin e mjaltit (FOTO LAJM) Kur vjen puna te muaji i mjaltit, cciftet e sapomartuar vendosin të bëjnë shpenzime të mëdha në mënyrë që të shkojnë në
10 plazhet më të bukura të Greqisë (FOTO LAJM) Korfuzi, Mikonos, Santorini, Zakintho, Symi dhe Skopelos, destinacione të përsosura për ata që njohin Greqinë dhe kërkoj