999 rezultate për

plazh

Surprizë e pakëndshme! Plazhet pushtohen nga retë, pushuesit braktisin bregdetin Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet,
Plane për plazh? Si do të mbajë moti këtë fundjavë Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do ketë në
23 vjeçarja rrezikon të mbytet bashkë me të fejuarin dhe vëllanë në plazhin e Velipojës Si pasojë e motit të keq, vrojtuesit e plazheve kanë pasur një ditë të vështirë pune. Kështu, në plazhin e Velipojës,
Këto pesë truke do ju bëjnë të nxiheni menjëherë në plazh Një lëkurë e nxirë ju bën të ndiheni më të bukur, por mos harroni se ju duhet njëkohësisht edhe ta mbroni atë nga rrezet
E nxirë nga plazhi dhe në formë, Kryemadhi shfaqet duke i rënë lahutës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar sot rapsodin e jashtëzakonshëm të Malësisë, lahutistin virtuoz Jonuz Dela
Moti i keq përfshin jugun, pushuesit largohen nga plazhi Ditën e sotme, moti i keq ka përfshirë jugun e vendit. Mësohet se era e fortë dhe stuhia e krijuar ka bërë që të bosh
Pse çdo gjë pranë detit ju qetëson? Plazhi mund të jetë i dobishëm për ne, emocionalisht dhe fizikisht. Deti është kura më e mirë kur ndihemi të zemëruar, n
Truk shumë i thjeshtë në shtëpi, si të kuptoni nëse ju janë dëmtuar flokët pas plazhit (FOTO LAJM) A i keni flokët e shëndetshëm, aq më tepër pasi keni bërë plazh ku dielli, uji me kripë mund t'jua ketë dëmtuar? Mjaf
Po ktheheni nga plazhi, por keni ngecur në trafik?! Këto janë akset që kanë dyndje automjetesh Policisa ka njoftuar se akset kryesore të vendit janë të përfshira nga trafiku. Gjithashtu bëhet me dije se në rrugët e
Koha ideale për plazh, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Nisuni për plazh! Nesër temperaturat priten të shkojnë deri në 41°C Java e fundit e korrikut, është përfshirë nga një valë e nxehtë afrikane në të gjithë vendin. Ditët e fundit do të regji
"Miss plazhi", Kejvina s'ka ndërmend të ndalet me fotot provokuese (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj,
Publikon foto nga plazhi, ndjekësit të surprizuar me pamjen e Fifit (FOTO LAJM) Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjedhë z
Si t'i trajtosh shputat e këmbëve dhe lëkurën e thatë para plazhit? Bashkë me sezonin e plazhit, fillon edhe tharja e menjëhershme e lëkurës, e cila e tregon shumë shpejt dehidratimin. Nës
Të huajt kthehen sërish në plazhet e Vlorës për të pushuar: Më shumë ukrainas dhe bjellorusë Fundjava e fundit e Korrikut shënoi një bilanc pozitiv të turistëve në Vlorë. Administratorët në plazhe thonë pranoj
Ju mungon plazhi? Ana e "errët" që të gjithë e harrojnë (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mezi e presin këtë stinë, ndërkohë që disa të tjerë nuk janë shumë të entuziazmuar, pasi për ta vera vje
Plane për plazh? Më parë mësoni surprizat e motit për sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Plane për plazh? Surprizat e motit mund t'ju prishin pushimet Shërbimi meteorologjik ushatarek njofton se ditën e nesërme moti që në orët e para të ditës dhe deri në mesditë do të mb
Strugë-Ohër, mungesë e rojeve të shpëtimit Në shumë nga plazhet në bregun e Ohrit dhe Strugës në mes të sezonit ende nuk ka roje shpëtimi. Shumica e tyre as nuk
S'ka lidhje me plazhin, ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin (FOTO LAJM) S’ka plazh? S’ka problem! Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale a