999 rezultate për

player

Një "top player" për Sarrin, cilët janë 3 emrat në listën e Paraticit Juventusi vendosi t’i besojë pankinën Maurizio Sarrit, ndërsa në pritje të nisjes së grumbullimit për sezonin e ri, ka m
Ramos dhe Pique ortak në biznes Pique dhe Ramos i hyjnë biznesit së bashku Sergio Ramos dhe Gerard Pique janë duke punuar që të lansojnë së bashku një
Legjenda e Interit: Icardi dhe Perisiç nuk janë "top player" Legjenda e Inter Luis Suarez thotë se Mauro Icardi dhe Ivan Perisic nuk janë ‘top player’, dhe paralajmëron se Inter nuk
Zbulohet data dhe vendi ku do të mbahet ceremonia FIFA "Best Player" Çmimi i cili i dhurohet dhe FIFA lojtarit dhe lojtares më të mirë do mbahet në Londër më 23 tetorëë. Këtë e ka konfig
NOTE/ Some tips to Serbian media from Albeu: This is the difference between us By Albeu.com- The news published on Albeu.com regarding the celebration with Chetnik symbols of Serbian players in Tiran
Scenario / Serbs did not come to play football Comment by Albeu.com - It seems that Serbs did not come to play football in Tirana. They have likely another scenario in
CAS to decide on Monday on Serbia-Albania match In the Court of Arbitration for Sports was held the last hearing session regarding the interrupted match between Serbia
80 milionë dhe një top-player për të "blinduar" Pogba-në Pas shortit të Nyonit, që vendosi Juventusin përballë Monacos në çerekinalet e Champions League, tifozët bardhezinjë bes
Thohir: Top-player? Dua të blindoj Icardin dhe Kovaçiç Erick Thohir i hedh dorashkën e sfidës Juventusit. Presidenti i Interit është i bindur se zikaltrit mund të rivalizojnë
Juve: 7 Top-Player për sulmin (FOTO LAJM) Dje ju folëm për disa emra që qarkullojnë në shtëpinë e Juventusit përsa i përket përforcimeve të mundshme në repartin e
6 top-player për sulmin e Arsenal (FOTO LAJM) Dhjetë vjet pa titullin kampion janë shumë për një klub ambicioz si Arsenal dhe për një trajner të afirmuar si Arsene We
Balotelli sulmon në TV: Nuk merrni vesh nga futbolli (VIDEO) Ja ku jemi sërish. Pas një muaji me gol, asist dhe buzëqeshje, ridel sërish në skenë çështja Balotelli. 48 orë pas debat
Honda: Jam gati, Zaccheroni: Një top-player Entuziazëm i madh ka përfshirë mbrëmjen e djeshme tifozat e Milanit. Fantazisti japonez Honda ka ardhur në Milano, ku ës
Inter, 2 top-player për Champions (FOTO LAJM) Erick Thohir e ka vendosur: duhet një top-player për rikthyer Interin në Champions League, por sipas torinezes "TuttoSpo
Ezequiel Lavezzi, top-playeri i Inter? Duke ëndërruar top-playerin. Pas sezoni pa asnjë trofe dhe tërësisht për tu harruar Inter po përpiqet të sjellë në skuad
Eto'o rikthehet te Inter? Është një ide, për momentin, por nga ato të çmendurat: rrugët e Inter dhe Samuel Eto'o mund të kryqëzohen sërish. Sulmue
Juve, 13 emra për 1 Top-Player (FOTO LAJM) Top player. Fjalë që e kemi dëgjuar shumë kohët e fundit por që përmban një kuptim shumë të madh, sidomos për Juventusin
Juve "flijon" Marchision për një Top-Player Në qoftë se Juventusi aspiron për të afruar një "Top-Player", sidomos në repartin e sulmit, duhet ta zbrazë këtë "sirtar
Real-Juve, shoping me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Në kuadër të prezantimit të "Corazon Match" drejtuesit e Real Madrid dhe Juventus kanë gjetur rastin të flasin pak edhe
Juve, 6 emra për 1 top-player (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan torinezja "TuttoSport", ka lajme të mira rreth tratativave të Juventus për të arritur te sulmuesi