999 rezultate për

playback

I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
"15 mijë euro për 20 minuta playback", revoltohet Robert Berisha (VIDEO) Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte i ftuar muzikanti Robert Berisha. Teksa po flitej për këngët të ashtuq
Vazhdojnë polemikat për Festivalin, Elton Deda bën akuzën e fortë: Muzika ishte playback Ka kaluar pak kohë nga Festivali i RTSH-së, megjithatë polemikat vazhdojnë ende. Pas zhurmës së madhe që u bë për fes
Playback dhe b*thë, këngëtaret shqiptare e kthejnë muzikën në zallamahi (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
"Nuk u dhanë as një pikë ujë", shpërthen prindi i 11 vjeçarit që mori pjesë në koreografi Inagurimi i stadiumit të ri "Air Albania" mund të themi se ishte një ndër ceremonitë më të rëndësishme të këtij viti.
Playback dhe zhveshje, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Playback dhe b*thë, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Ti je këngëtare playback-u! Plas sherri në studio (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme figura të njohura të ekranit dhe muzikës shqiptare ishin të ftuar në emisionin “Shiko kush luan”.
Plas keq mes Robertit dhe bukurosheve: Ikni këngëtare playback-u ǒditë e bukur është për një zënkë të re në showbiz. Dje, Robert Berisha, Zaimina Vasjari dhe pak momente më vonë, Ronel
U tha se në Eurovision kënduan me playback, Eugent Bushpepa sqaron të vërtetën Këngëtari Eugent Bushpepa me këngën "Mall", përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Kjo këngë duket se u pëlqye shumë n
Majk ''thumbon'' kolegët për këndimin ''playback'' (FOTO LAJM) Reperi Majk është shumë i suksesshëm në tregun tonë muzikor. Ai është shumë i kërkuar në koncerte në të gjitha trojet
Sabiani dhe Marseli, dyshja që bëjnë miliona duke bashkëpunuar në muzikë Ka kaluar një vit kur Sabiani dhe Marseli performuan me sukses para publikut ballkanik si një dyshe e sukshesme në Bullg
Olsi tallet: Elsamedi s’di të këndojë as me “playback” Debatet mes Olsit dhe Elsamedit sa kanë ardhur dhe janë shtuar. Ditën e sotme ata debatuan në lidhje me Ambrën dhe marrë
Gaçe: Kënga me playback, vdekje shpirtërore (VIDEO) "Të këndosh me playback është si të bësh dashuri me masa mbrojtëse". Kjo ka qenë batuta e këngëtares Aurela Gaçe dhënë g
Lorde shokon fansat, ja se për çfarë dyshojnë Performancat e këngëtares Lorde kanë qëne të shkëlqyera, por fansat e saj janë çuditur me zërin e saj potent, aq sa mend
Beyonce Playback: Nuk mund të rrezikoja për Obamën "Ishte shumë ftohtë, nuk ndihesha mirë për të kënduar live dhe nuk mund të rrezikoja që diçka të shkonte keq për Preside
Këndojnë më lehtë “playback” se “live”! Kosova realisht ka një numër jashtëzakonisht të madh këngëtarësh. Por për faktin se pjesa dërmuese e tyre këndojnë ‘play
Nuk ka muzikë pa playback “Unë këndoj live! Nuk më njeh? Po si nuk më njeh?! Nuk jam nga ata që këndojnë playback!” Të tilla argumente nga këngëta