999 rezultate për

play-off

Latifi kalon Skënderbeun në avantazh (VIDEO) Skënderbeu ka kaluar në epërsi ndaj Dinamo Zagrebit, raporton zeri.info Goli është shënuar në minutën e 37-të nga Lir
Përplasje luksi, ja kur do të luhen Shkëndija - Milan dhe Skëndërbeu - Dinamo Zagreb Skuadra tetovare do të ndeshet me kuqezinjtë e Milanit, tashmë nën pronësinë e kinezëve, por me një “palmares” të jashtë
Mesoni çdo gjë së çfarë i pret dhe kur ekipet shqiptare në Europa League Sot, në mesditë, është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti i raundit të radhës së Ligës së Europës, ku shqiptarët vijojnë t
Skënderbeu kualifikohet në "play off", eliminon Mlladën pas penalltive Skënderbeu ka eliminuar skuadrën e Mlada Boleslav pas ekzekutimit të penaltive (4:2), duke u kualifikuar në fazën “play-
Shkëndija e Tetovës kualifikohet në "play-off" të Ligës së Evropës Shkëndija e Tetovës, sot me përmbysje të rezultatit nga ndeshja e parë në stadiumin Mlladost të Strumicës, e ka siguruar
De Biazi: Shqipëria shkon e para në Botëror Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, De Biazi, ka folur në lidhje me eliminatoret e botërorit “Rusi 2018”. De
Kapllani ende luan, ja skuadra e tij e re Edmond Kapllani nuk ka ndërmend ta braktisë Gjermaninë dhe sot është prezantuar me klubin e tij të ri, që është Elversbe
Italia fantastike kualifikon Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka arritur të kualifikohet direkt për në Europian, falë edhe faktit se Italia ka kthyer gjithçka përballë Norveg
Mediat serbe s'durojnë dot kualifikim e Shqipërisë, fillojnë me histori trukimesh Mediat serbe nuk po e përtypin dot kualifikimin e Shqipërisë në EURO 2016 duke filluar me trillime si ai që gjoja Uefa k
Ja kundërshtarët e mundshëm të Shqipërisë nëse ngelim në Play-off Shqipëria ka shanse reale për kualifikim direkt nëse shënon fitore disa ditë më vonë kundër Armenisë, në të kundërt do t
Ja sa ka përfituar Skënderbeun deri tani Skënderbeu do të jetë klubi më i pasur i futbollit shqiptar pas kalimit të dy tureve në Ligën e Kampioneve, luajtjes në
Berisha uron Skënderbeun, por bën një gafë Triumfin historik të Skënderbeut e ka shijuar edhe ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, që përmes një mesazhi në Fac
Wenger i mbyll dyert Juves: Podolski qëndron me ne Juventus mund të fshijë një emër nga lista e gjatë e objektivave për sulmin. Tekniku i Arsenalit, Arsene Wenger, i ka mb
Shorti i Championsit, sot “play-off”-et "League Route" - Porto do të synojë të marrë pjesë në fazën e grupeve të Champions League për herë të 19, ndërkohë që At
Stop, sombrero dhe...një gol kryevepër (VIDEO) Një gol që do ti kishte hije një finaleje Botërori, por në fakt vjen nga League One, ose kategoria e tretë britanike.
Miami Heat fitoi play-off-in e parë kundër Charlotte Charlotte lufton dhe kërkon deri në fund të takimit për t’i vendosur shkopinj në rrota Miamit por kampionët në fuqi nuk
Juve-Trabzonspor, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas dy netëve të Champions League sot rikthehet edhe kompeticioni i dytë në Europë Europa League, i cili në këtë fazë ka
Memushaj e nis me gol 2014 Ledian Memushaj, ka vazhduar me paraqitjet e tij të shkëlqyera që kishte dhuruar në fazën e parë me Kaprin në Serinë B i
Deschamps: Besojmë ende te kualifikimi Trajneri i Francës, Didier Deschamps, vazhdon të besojë tek mundësia që kampionët e botës të vitit 1998 të jenë të prani
Play-Off "Brazil 2014", ja 6 sfidat e sotme Mbrëmjen e sotme do të mësohen edhe gjashtë skuadrat e tjera europiane dhe afrikane që do të jenë në Kupën e Botës "Braz