999 rezultate për

play

Nesta e mbyll aventurën me Perugian, ekipi i madh i Seria A mund ti hapë derën Alesandro Nesta nuk do të jetë më trajner i skuadrës së Perugian. Eliminimi në ndeshjen e play-off ndaj Veronës solli që
Palermo bie në Serie C, shpërthejnë lojtarët: Na shkelën dinjitetin (VIDEO) Futbollistët e Palermos janë prezantuar ditën e sotme në konferencë për shtyp në lidhje me vendimin e Gjykatës për të pe
Në Angli mungon "Fair Play", shënohet gol i turpshëm (VIDEO) Në ndeshjen që vlente shpëtimin në divizionin e tretë të Anglisë, ose ndryshe League One, mes Playmouth dhe Scunthorpe,
Shtatë ndeshje pa fitore, Verona shkarkon ish-kampionin e botës Shtatë ndeshje radhazi pa fitore, 3 prej të cilave të humbura dhe 4 barazime, kanë bërë që presidenti i Veronës, Maurizz
Aston Villa po dhuron spektakël në Champioship sikurse Liverpool dhe City në Premier League Nuk po mahnitin vetëm Manchester City e Liverpool në Angli, me serinë e gjatë të fitoreve në kampionat, sepse Aston Vill
PSG dhe Manchester City mposhtin Fair Play Financiar Në procesin e zhvilluar të enjten, Gjykata e Apelit në Bruksel është vetëdeklaruar e paaftë për të gjykuar mbi ligjshmër
Ronaldinho nuk harron “vesin” për të patur gjithmon femra bombastike në krahë (FOTO LAJM) Ronaldinho mbetet një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, që futbollin e ktheu në art, por ai njihet gjit
Presidenti Qarri kapet me arbitrin: Mos u tall me lekët e fëmijëve të mi Derbi i mbijetesës mes Kamzës dhe Kastriotit ka përfunduar me tension, momente pikante dhe gjithashtu “Fair Play”. Nd
Ish-trajneri i Realit: Kurrë s’kam parë lojtar më të mirë se Messi John Benjamin Toshcak, trajneri uellsian me një CV të pasur që përfshinë edhe kohën kur ai udhëhoqi Real Madridin në dy
Modelja e "Playboy-t" provokon me foto sek*i me rastin e Krishtlindjes (FOTO LAJM) Lindsey Pelas ka postuar një foto shumë provokuese për ndjekësit e saj në Instagram me rastin e Krishtlindjes. Modelj
Milani sulmon UEFA-n, beteja vijon në KAS Milanit dhe UEFA ende nuk i kanë mbyllur llogaritë midis tyre teksa këta të fundit e gjobitën, teksa i vunë dhe sanksio
Çmendurirat e Dembeles nuk kanë fund, paguan 15 mijë euro në muaj shokun për të luajtur Play Station Ousmane Dembele duket se nuk ka të përfunduar me çudirat e tij. Nga vonesat në stërvitje me pretekste nga më të ndryshme
Probleme me Fair Play Financiar, ja kush pritet të shitet tek Milani Sipas urdhëresës së UEFA-s, brenda qershorit 2021, Milani nuk duhet të ketë më shumë se 30 milionë euro humbje në buxhet
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Plaboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezul
Modelja e Playboy nis palestrën, rezultatet mahnisin rrjetet sociale (FOTO LAJM) Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale. Modelja
PSG do të shesë Mbappe ose Neymarin L’Equipe, revista e njohur sportive franceze, është hapur sot me një lajm bombastik, teksa shkruan se PSG ka në plan të
Ka shkelur rregullat e "Fair Play", Milani rrezikon të gjobitet nga UEFA Milani është në pritje të komunikatës së UEFA-s për dënimin e klubit si pasojë e mosrespektimit të rregullit të Fair Pla
Pas ndarjes nga djali i Beckham, aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO LAJM) Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham. Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lë
Rruga drejt "Euro 2020", këto janë datat e ndeshjeve në grupe Pasi u përcaktuan të gjitha grupet, janë zbardhur të gjitha datat e ndeshjeve kualifikuese të Euro 2020. Nga secili
Kualifikimi i Kosovës, jehonë në mediat ndërkombëtare Kualifikimi i Kosovës në “play off”-et e “Euro 2020” nëpërmjet turneut më të ri të UEFA-s, Nations League, ka bërë jehon