999 rezultate për

platformen

Basha publikon platformën e opozitës për Reformën Zgjedhore Kreu i Partisë Demokratike, në Facebook ka bërë publike platformën e opozitës lidhur me Reformën Zgjedhore. Kjo duke
Detyrat e qeverisë tranzitore: Basha dhe Kryemadhi prezantojnë platformën PD dhe aleatët e saj prezantojnë Platformën për Zgjedhjet e Lira e të Ndershme, si detyrë kryesore e Qeverisë Tranzitor
Macron merr në dorë fatin e Ballkanit, plani i tij për Shqipërinë Pas Samitit të Berlinit, Emmanuel Macron do të vizitojë Serbinë, ndërsa ministri i Jashtëm francez do të zhvilloj takime
Hoti, kundërshton përsëri Platformën e dialogut Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti përsëri e ka kundërshtuar Platformën e dialogut, e cila pritet që së
Përzgjidhen 10 projektet e biznesit novatorë, finalistë të SUPERGENERATION Të rinjtë e talentuar të përzgjedhur nëpërmjet programit Super Generation, morën pjesë në ditën e hackathonës të realizu
Kërkohet seancë e jashtëzakonshme, mësoni arsyen KDI kërkon nga deputetët e Kuvendit të Kosovës që sa më parë të thërrasin një seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar
Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e shtatë kategorive (FOTO LAJM) Pas një maratone katër mujore, edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards u finalizua në mbrëmjen Gala të së Premtes, ku u bë
Daçiç për platformën kosovare të dialogut: Ta vendosin në derën e Qeverisë si gazetë ditore Pas Marko Gjuriçit, ka reaguar edhe ministri i Jashtëm serb, Iivica Daçiç lidhur me platformën e hartuar nga Qeveria e K
Halili godet Mukin: E keni tradhëtuar platformën tuaj Muhamed Halili ka goditur deputetin e LSDM-së Muhamet Zekirin në emisionin Click Plus, duke i thënë se e keni tradhëtuar
Këta janë deputetët që nuk morën pjesë në tubimin e Albin Kurtit Albin Kurti sot prezantoi platformën për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, si kandidati i vetëm për këtë pozitë. Të p
Albin Kurti sot prezanton platformën e tij Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje, kandidati për kryetar të Lëvizjes, Albin Kurti, sot preza
Albin Kurti nesër shpalos platformën e tij si kandidati i vetëm për kryetar të VV Kandidati i vetëm për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nesër do të shpalosë platformën e tij për kryetar. K
Ivanov sërish përmend platformën e Tiranës, kritikon edhe mediat! Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov ka mbajt fjalimin e tij përmbyllës për vitin 2017 para deputetëve të Kuvendit të M
Bashkia e Tiranës ngre platformën intranet 12 milion lekë Qytetarët e Tiranës do të kenë mundësinë që të marrin më mirë dhe më shpejt informacion përmes një platfome të posaçme,
Rama prezanton platformën online për bashkëqeverisjen (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar sot platformën ëëë.shqiperiaqeduam.al për të lehtësuar bashkëqerisjen
Paloka për platformën e Ramës: Enveri do na duket si yll demokracie Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot platformën e bashkëqeverisjes, ku u ka kërkuar qytetarëve që të bëjnë ankesa d
Ringritja e PD-së, kritikët më të mëdhenj të Bashës nuk e votuan platformën Duket se kritikët e Lulzim Bashës e kanë marrë vetë situatën në dorë. Ish deputeti PD-së Astrit PAtozi dhe kritikë t
BMW rikthehet fuqishëm me modelin e ri Si shtesë e modeleve BMW 8 Series Coupe dhe Convertible, brendi gjerman raportohet se do të ketë edhe një version të buk
VMRO: Zaev s'do ketë sukses me Platformën Shqiptare VMRO-DPMNE-ja në një deklaratë për medie ka thënë se Zoran Zaev nuk do të ketë sukses në realizimin e Platformës Shqipta
Rama sulmon Gruevskin, ja çfarë thotë për trazirat në Maqedoni Kryeministri Edi Rama ka reaguar për trazirat në Maqedoni. Ai ka thënë se shqiptarët duhet të ruajnë qetësinë dhe të mos