999 rezultate për

plastmasit

“Kryeministër reklamash dhe historish fasadë”, ja reagimi i Ramës Komentet dhe reagimet nga ana e qytetarëve janë gjithnjë prezentë nëpër statuset që publikon kryeministri Edi Rama në pr