999 rezultate për

plastike

Para dhe Pas: E fiksuar me operacionet plastike, veprimi i papritur i Morena Tarakut (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.
Shfaqet me buzët e fryra, Chrissy Teigen i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Me një video të vetme, Chrissy Teigen ka treguar se buzët e saj janë fryrë, duke i lënë të gjithë të mendojnë se i është
Antonela pa komplekse, zbulon operacionin plastik të bërë muajin e fundit (FOTO LAJM) Antonela, vajza e re që iu bashkua “PërPuthen”, u vu në qendër të vëmendjes këtë javë, pas publikimit të disa fotove të
Njerëzit që "fituan" një jetë të re nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Disa njerëz mendojnë se ndryshimi nuk është i mirë dhe kanë frikë prej tij. Sidoqoftë, të tjerët përqafojnë ndryshime të
A e dini pse fëmijët nuk duhen ushqyer kurrë me shishe/biberon plastik Në SH.B.A., sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, 87% e foshnjave më të mëdhenj se 4 muaj ushqehen nga shishe ose
E përfolur për format perfekte, deputetja shqiptare zbulon nëse i ka të pasmet plastike (FOTO LAJM) Pak puntata më parë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën një nga të ftuarat ishte edhe deputetja
Shpërthimi në Ferizaj, kjo është gjendja e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë Plastikë në Qendrën e Klinikes Universitare të Kosovës (QKUK), Zenë Buja ka treguar pë
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
E përfolur për format perfekte, deputetja shqiptare zbulon nëse i ka të pasmet plastike (FOTO LAJM) Mbrëmjen e te shtunes në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën një nga të ftuarat ishte ed
Studimi: Mburojat plastike të fytyrës nuk mbrojnë nga COVID-19 Sipas hulumtimit të ri, mburojat apo maskat plastike të fytyrës nuk mbrojnë nga COVID-19. Mburojat – të veshura nga s
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Foshnjat e ushqyera me biberona plastik gëlltisin miliona mikroplastikë në ditë Sipas një studimi, foshnjat të cilët ushqehen në mënyrë artificiale me biberona plastike, gëlltisin miliona grimca mikro
Kriminale në Turqi, i burgosuri lihet të vdesë në karrige plastike i izoluar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sëfundmi në burgun e Gumushanes në Turqisë. Ish-nën komisari Mustafa Kabakçioglu u gj
Xhensila ka dy fjalë për operacionet plastike: S’mund të villni mbi imazhin tim! Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është padyshim një ndër artistet më të ndjekura dhe më të komentuara për shkak të pamjes së
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
Sara Hoxha përballet me rrjetin: Ke bërë operacione plastike Sara postoi një foto në llogarinë e saj të Instagram-it, ku ndjekësit nuk vonuan t'i vinin në pah "ndryshimet" e ndodhur
Të qeshim apo të qajmë?! Policët në Tiranë ndalojnë shoferin për 7 armë plastike Për policët çastet kur zbulohen sende të ndaluara dhe të paligjshme janë momente të lumtura. Por ka nga ato aksione që r
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
"Nuk marr dot frymë", Gymysh pendohet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden, e njohur në Shqipëri me rolin e Gymyshit ka bërë një deklaratë të fortë rreth ndryshimeve në