999 rezultate për

plasese

PISTAT/ Një vit më parë i vranë djalin e madh, dje u plagos me tritol tjetri Një ndër pistat që po hetohet për shpërthimin me tritol që ndodhi një ditë më parë në Maqellarë është ajo e hakmarrjes.
Alarmi për lëndë plasëse në ambasadën Çeke, nisin hetimet Nisin hetimet pas alarmit për bombë në afërsi të Ambasadës çeke në Tiranë, qe vuri në lëvizje Policinë, e cila nxitoi të
Elbasan/ Me tonelata barut, zjarri rrezikon Uzinën e Lëndëve Plasëse Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre në Elbasan ndërsa përhpaja e flakëve që favorizohet nga
Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë (VIDEO) Mengjesin e ditës së sotme, një automjeti në Tiranë i është vendosur lëndë plasëse e cila më pas ka shpërthyer. Mjeti
Alarmi i rremë për bombë në makinën e gjyqtarit, ky është autori Një telefonate e rreme ku thuhej se në makinën e gjyqtarit Markelian Kuqo ishte vendosur një sasi lënde plasëse, ka bër
Liroi "Gert Gjeneralin", alarm për lëndë plasëse tek makina e gjyqtarit Një telefonatë ka alarmuar policinë e Korçës sipas të cilës një gjyqtari i ishte vendosur lëndë shpërthyese në makinë.
Hidhet në erë me lëndë plasëse eskavatori në Bulqizë Një eskavator është hedhur në erë me lëndë plasëse në në Fushë-Lopë të Bulqizës. Nga të dhënat paraprake mësohet se e
Shpërthen lëndë plasëse në Tiranë Mëngjesin e sotëm, në rrugën "Komuna e Parisit" ka shpërthyer një lëndë plasëse. Dëmet janë vetëm materiale. Policia p
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
Tronditet Vlora, i vihet tritol një biznesi Orët e para të mëngjesit të sotëm Vlora është tronditur nga një shpërthym tritoli. Sipas njoftimit të policisë, ngja
Pako e dyshimtë pranë një zyre ligjore në Vlorë, rrethohet zona Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë në zhvillim në Vlorë, pasi ka dyshime që mund të jetë vendosur lëndë plasëse pran
Ra nga makina, si u gjet pakoja në Vlorë Banorët e lagjes “10 korriku” të qytetit të Vlorës janë panikosur ditën e sotme për shkak të dyshimeve për ekzistencën e
Policia bllokon rrugën në Vlorë, dyshohet për lëndë plasëse Paniku ka përfshirë banorët në një lagje në Vlorë pasditen e sotme. Sipas ifnormacioneve të parë rruga në lagjen "10
I hodhën në erë makinën, çfarë dyshon policia për 43-vjeçarin nga Fushë-Kruja Detaje te reja nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit në Fushë-Krujë. Objektivi ishte makina e një 43-vjeçari. Sipas Polic
I vendoset tritol një makine në Krujë, kush është pronari Një sasi lëndë plasëse është konstatuar në afërsi të një makine e cila ndodhej e parkuar. Lënda e dyshuar plasëse, e
Gjykata lë të lirë 8 të arrestuarit e protestës Gjykata e Tiranës la të lirë 8 të arrestuarit e protestës së 5 Marsit para Parlamentit. Gjykata vendosi “detyrim paraqit
Raporti tronditës i qeverisë, këtu mund të mbajë çdokush pistoleta dhe granata në brez Shqipëria është vendi ideal për të mbajtur një pistoletë apo lendë shpërthyese pa leje. Këtë e tregojnë statistikat
I shpërthyen makinën me tritol, kardiologu tregon dyshimet që ka për autorët Së fundmi mësohet se kardiokirurgu Dervish Hasi, automjetit të të cilit iu vu një lëndë plasëse në rrugën “Belul Hatibi”
Shpërthen makina në Tiranë, dyshohet për lëndë plasëse Një makinë është shpërthyer me lëndë plasëse mbrëmjen e sotme në Tiranë. “Rreth orës 20:40, në rrugën ‘Belul Hatib
EMRAT/ Mina me telekomandë gati për t'i shpërthyer, arrestohen dy shtetas në Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lë