999 rezultate për

plasaritura

Gurë nga mali e shtëpi të plasaritura, shihni pasojat e tërmetit në Vlorë (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.8 ballë tronditi mbrëmë Vlorën. Epiqendra e tërmetit ishte 23 km në juglindje të
Vendosni limon në çorape dhe shikoni çfarë do të ndodhë Shpesh thembrat e plasaritura të mbartura nga sezoni i dimrit, mund të kthehen në një problem shqetësues kur vjen puna t
Ballkone të shkatërruara, mure të plasaritura këto janë pasojat e tërmetit në Ohër (FOTO LAJM) Një tërmet me fuqi prej 5.1 shkallë Rihter ka goditur ditën e sotme Ohrin. Qindra qytetarë dhe turistë sot kanë kalu
Panik në Ohër, ballkone të shkatërruara, mure të plasaritura e rafte të rrëzuara (FOTO LAJM) Tek qytetarët e Ohrit po mbizotëron paniku pas tërmetit prej 5 ballësh që përfshiu qytetin rreth orës 13:18. Drith
Probleme me kallot, ja zgjidhja Kallot janë një ndër problemet më shqetësuese për sa i përket shëndetit të kembëve. Sipas websajtit “Top10homeremedies”
Ja për çfarë shërben limoni në çorape Themrat e plasaritura janë një shqetësim i përsëritur te shumë persona. Shpesh trajtimi i tyre me kremrat e ndryshme hid
Çfarë nënkuptojnë buzët e plasaritura? Buzët e plasaritura janë një mënyrë që ju mund të mësoni shumë për shëndetin tuaj. Ndryshimi i ngjyrës mund të tregoj ek
Zgjidhja që ju duhet për buzët e plasaritura Plasaritjet e buzëve janë një problem që ndodh te një pjesë e personave dhe kjo për arsye nga më të ndryshmet. Disa