999 rezultate për

plas

Selanik, shqiptari merr përpara policinë në tentativë për tu larguar Një shqiptar tenton t’i largohet policisë greke, duke përplasur disa makina të forcave të rendit dhe gjatë tentativës t’
Lezhë, kunati përplas për vdekje 32-vjeçarin, mësoni arsyen Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Lezhë, ku një makinë përplasi për vdekje një 32-vjeçar. Policia ka iden
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO) Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejti
Aksident në Lezhë, makina përplas të riun Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë. Shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në
Plas te Partizani, Lerda përzë Trashin nga stërvitja Duket e habitshme, por realiteti mbetet i hidhur te Partizani i këtij sezoni, pasi të kuqtë nuk mund ta shtyjnë dot një
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM) Kompania e re ka nxjerrë në treg celularin e ri, iPhone 11. Cmimi i këtij celulari fillon nga 699 dollarë në Shtetet e B
Plas në Velipojë: Doshi dhe Sterkaj i ankohen Ramës për deputetët e PS Nuk ka kaluar qetë mbledhja në Velipojë që Rama organizoi me drejtues të bashkive të Veriut. Mësohet se gjatë mbledhj
Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM) Në vend që ti lëmë shishet dhe objektet e tjera plastike të kthehen në një rrezik të vertetë për planetin tonë, ka 1001
Pas "Doktor Plastik", zbulohet projekti i ri ku do të shihni Kiara Titon (VIDEO) E kemi parë nëpër shumë emisione televizive duke intervistuar personazhet tanë më të dashur. Së fundmi u angazhua po ash
Përplasje mes pronarëve, zbulohet arsyeja e mbylljes së “InTV” (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë me dije se televizioni “InTV” do të mbyllet. Shkak për këtë është bërë tërheqja e drejtuesit të
Përplasje mes prokurorëve, të ndarë për dënimin e Tahirit Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një me
Taksia përplas kalimtarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Barrikadave në kryeqytet. Një taksi ka aksidentuar nj
Makina përplas këmbësorin në Prishtinë Në rrugën "Bajram Kelmendi" në Prishtinë, një veturë ka goditur një këmbësor. Mësohet se personi është në gjendje të
Prindërit e dinin në shkollë, 13 vjeçari po luante me biçikletë në momentin kur u përplas (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së të mërkurës ku një adoleshent ndëroi jetë si pasoje e përplasjes nga nj
Plas te Juventus, Cuadrado sherr me Bonuccin Në Madrid ndaj Atleticos mbrëmjen e djeshme, sigurisht që nuk ishte një ndeshje e lehtë për Juventusin. "Zonja e Vjet
Ndalohet qarkullimi i gjithë trenave, shkak ndalimi i drejtuesit që përplasi për vdekje të miturën Kryesia e Sindikatës së Pavarur të Hekurudhave – Trainkos, ka njoftuar se të enjten nga ora 05:00 do të ndalohet qarkull
Plas te Interi, Lukaku sherr me Brozovic Romelu Lukaku është padyshim lojtari më i shtrenjtë i epokës Zhang tek Interi, dhe njeriu rreth të cilit Antonio Konte k
Plas sherri mes Met Elshanit dhe Feros (FOTO LAJM) Rep artisti i njohur, Feronit Shabani, i njohur si Fero, para një kohe ka bërë të ditur se ai është larguar nga kompania
Maunia përplas 50-vjeçaren në Elbasan, drejtuesi largohet nga vendi i ngjarjes Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Një drejtues maunie ka përplasur 50-vjeçaren dhe është larguar ng