999 rezultate për

planin

Nëse shkëmbimi Arthur-Pjanic dështon, Sarri ka gati planin B Trajneri i Juventus është i vendosur që të përforcojë mesfushën, gjatë merkatos së verës. Juventus thuhet se mund të
Rama flet për turizmin këtë verë, dhe për planin që ka për shqiptarët jashtë vendit Në komunikim me qytetarët në rrjetet sociale, Kryeministri u shpreh se brenda muajit do të hapen të gjitha rrugët për ba
Rama prezanton ndërtimin e dy lagjeve të reja në Tiranë dhe Durrës Kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe arkitetët italianë Stefano Boeri dhe Mario Cu
Bojan Krkic: Klubi po tradhton planin që e bëri këtë skuadër të madhe Bojan Krkic ka vënë në pikëpyetje politikat e skuadrës së Barcelonës. Ish sulmuesi i Barcelonës, Bojan, ka thënë se s
"Jemi policia", si e organizoi planin e grabitjes i riu në banesën e ish-krushkut Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës së 30 prillit, ku 3 persona të armatosur, teks
Hoti zbulon planin për Qeverinë e tij: Do ketë 16 ministri I nominuari për kryeministër nga LDK-ja Avdullah Hoti, ka thënë se qeveria e tij në përbërjen e saj do t’i ketë 16 mini
Koronavirusi iu prishi planet, drejtuesit e Liverpulit anulojnë planin madhor Të shumta kanë qenë impaktet negative të Koronavirusit në të gjithë botën. Përvecc jetëve të humbura, COVID-19, ka shkak
Do të hapen dhe shkollat, Greqia publikon planin e lehtësimit të masave Kur po mbushen dy muaj nga marrja e masave izoluese pothuajse në të gjithë europën, qeveritë njëra pas tjetrës po mendoj
Kur do i kthehemi jetës normale? Manastirliu tregon planin e rihapjes Edhe pse karantina po zgjat tashmë prej javësh, njerëzit duan të dinë se kur do t'i kthehen jetës normale. Ministrja
Basha bën publik planin me 5 pika për të dalë nga situata emergjente Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë publik sot një plan me pesë pika për daljen nga emergjenca. Bash
Roma ka gati planin për ta marrë në skuadër Hysajn Te Napoli ai nuk është më i padiskutueshëm si dikur, kështu që po mendon për një tjetër skuadër. Mbrojtësi i kuqezinjve,
Bundesliga zbulon planin e rinisjes, dyer të mbyllura me 239 persona në stadium Ndeshje me dyer të mbyllura, me akses të lejuar për 239 persona të seleksionuar. Është kjo hipoteza – që publikohet nga
Horoskopi i të premtes/ Dashuri dhe surpriza, ja parashikimi për të gjitha shenjat Dashi Sot do kaloni momente shume te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne një ëndërr te bukur. Shume
Kampionat në qershor dhe ndeshje teke në Kupë, FSHF zbulon planin Koronavirusi ka pezulluar gjithçka momentalisht, teksa futbolli ende nuk dihet se kur do të rinisë duke parë se situata
Horoskopi i të premtes, zbuloni surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni.
HOROSKOPI/ Do dëshironi qe dita te mos mbaroje kurrë, shenja me fat Dashi Ata që janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm n
Premier League ka planin gati, kur nis ky sezon, kur mbaron dhe fillimin e sezonit tjetër Premierliga duket se tashmë ka hartuar planin për të dalë nga situata e jashtëzakonshme. Kampionati elitar i futbolli
Horoskopi i të shtunës, çfarë ka rezervuar fati sot për shenjën tuaj Dashi Priten disa probleme te vogla gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, megjithatë gjithçka do zgjidhet shume shp
Pas Metës, edhe PD mbështet planin e Ramës për koronavirusin Kryeministri Rama ka marrë mbështetjen e parë si nga presidenti Meta si nga Partia Demokratike në lidhje me planin ekono
KORONAVIRUSI/ Rama shpall planin financiar me 7 pika, kujt do ti përgjysmohet paga Kryeministri Edi Rama ka shpallur planin financiar me 7 pika për të përballuar situatën e shkaktuar nga koronavirusi.