ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

planifikuar

"Serbët kishin planifikuar atentat ndaj Thaçit" (FOTO LAJM) Inspektori maqedonas në Drejtorinë e gjashtë policore, Zoran Dinevski, sot është pranë daljes në pension. Por e kujto
Ndryshime të mëdha nga UEFA për Kampionatin Evropian të vitit të ardhshëm Pandemia COVID-19 ka prishur shumë plane. Kështu shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA është duke shqyrtuar
KORONAVIRUSI/ UEFA anulon zyrtarisht Kampionatin Europian U19 Pasi shtyu dy herë radhazi Kampionatin Europian U19, UEFA vendosi ta anulojë përfundimisht këtë kompeticion, për shkak t
Miratohet projektbuxheti 2021, sa rriten pagat për bluzat e bardha dhe mësuesit Qeveria ka miratuar projketbuxhetin e vitit 2021 duke parashikuar të shpenzojë 587.6 miliard lekë, ndërkohë që të ardhur
Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë duelin e parë me Messin Cristiano Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë sfidën Juventus-Barcelona, ​​në raundin e dytë të ndeshjeve
IKMT vijon aksionin, shemb 17 objekte në Unazën e Madhe Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot fazën e re të prishjeve në gjurmën ku do të ndërtohet Unaza
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
NATO: S’kemi planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm NATO-ja tha se nuk ka planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm, porse mbetet e përkushtuar për një p
Barcelona përgatit supergjobën ndaj Messit Tension i lartë te Barcelona! As samiti i shumëpritur i planifikuar për ditët e ardhshme midis presidentit të Barcelonës
Pranohet kërkesa e parisienëve, shtyhet ndeshja Lens - PSG Ditën e djeshme, Paris Saint-Germain i bëri një kërkesë Ligës Profesionale të Futbollit për të shtyrë ndeshjen kundër Le
Për ju që keni planifikuar pushime, kështu pritet të jetë moti gjatë gjithë javës Kjo javë pritet të jetë e freskët, me vranësira dhe reshje shiu, si dhe temperatura që nuk do t’i kalojnë 34 gradë celsi
Hoti zbulon takimin e planifikuar me Vuçiç në Bruksel Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për media ka komentuar mbledhjen virtuale që ka pasur mëngjesin
Keni planifikuar pushime këtë javë? Mësoni si do të jetë moti Të gjithë ata që kanë marrë pushimet do të mund të shijojnë në maksimum ditët në bregdet, pasi e gjithë java do të domin
NASA shkatërron raketën e planifikuar për udhëtime në Hënë (VIDEO) NASA ka ndarë një video mahnitëse ku shfaqet shkatërrimi i një tanku oksigjeni 20 metra i lartë, pjesë e raketës së mode
Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
Keni planifikuar pushime këtë fundjavë? Si do të mbajë moti Pavarësisht pandemisë, një pjesë e mirë e shqiptarëve zgjedhin bregdetin gjatë fundjavave për të hequr lodhjen e ditëve
Thaçi nuk do të shkojë, do të ketë takim më 27 qershor në Shtëpinë e Bardhë? Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është shprehur se Kosova nuk do të ketë delegacion në Shtëpinë e Bardhë, siç ishte p
Keni planifikuar pushime? Si do të jetë moti javën që vjen Moti i paqëndrueshëm ka shoqëruar qershorin, por duket se do të ketë një përmirësim për javën që vjen. Sipas Shërbimi
Këto janë zonat që nuk do të kenë energji elektrike për 6 orë me radhë Ditën e nesërme në Tiranë do të ketë punime në rrjet, e si pasojë do të ketë shkëputje të energjisë elektrike për 6 orë.
Ishte planifikuar në Stamboll, finalja e Champions luhet në Lisbonë Kryeqyteti i Portugalisë, Lisbona, pritet të jetë qyteti që do të fitojë të drejtën për organizimin e finales së kompeti