999 rezultate për

planifikon

Kapet në Austri 15 vjeçarja shqiptare që planifikonte sulm terrorist Një vajzë 15 vjeçare, shqiptare nga Kosova, gjendet në burg qe një muaj në Austri, sepse dyshohet se kishte përgatitur n
Vetëm 300 dollar! Apple ul ndjeshëm çmimin e iPhone X Apple po planifikon të ulë çmimin e iPhone X deri në 300 dollarë. iPhone X doli në shitje për një vlerë prej 999 euro
U nda nga e fejuara? Stresi po planifikon dasmën Lajmet se Stresi ishte ndarë me të fejuarën e tij Kejsin, morën dhënë ditën e sotme në media. Por mesa duket ai ka zg
Mali i Zi planifikon gardh me tela me gjemba në kufi me Shqipërinë Mali i Zi, duke parë ngritjen e numrit të migrantëve që po kalojnë përmes vendit të tyre në një shteg të ri për në Bashk
NASA planifikon dërgimin e një mini-helikopteri në Mars Agjencia amerikane e Hapësirës njoftoi sot se synon të dërgojë në vitin 2020 helikopterin e parë në Mars, një mjet në mi
Gruevski planifikon rikthimin në pushtet, ky shtet i BE-së e mbështet Në emisionin e djeshëm “Uredniçki brifing” gazetari i portalit NovaTV, Borjan Jovanovski, ka folur rreth gjendjes mediat
Rusia planifikon sanksione hakmarrëse kundër SHBA-së Dhoma e Ulët e parlamentit të Rusisë ka planifikuar leximin e parë të një projektligji lidhur me masat hakmarrëse kundër
Dhunë e kaos? Çfarë po planifikon Basha e Kryemadhi sot në Kuvend Ditën e sotme Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet në seancën e rradhës plenare. Nga paralajmërimet e hedhura në dist
Hysaj mund ti bashkohet Higuainit tek Juventus Chelsea dhe Bayern Munich prej kohësh kanë tentuar transferimin e Hysajt, por së fundmi në garë fuqishëm për lojtarin ës
Forcat Speciale të Kosovës do të arrestojnë në Veri politikanin e rëndësishëm serb? Forca të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës, Rosu, janë nisur drejt veriut të Kosovës me qëllim të arrestojnë Marko
Valencia po planifikon ti rrëmbejë talentin Juventusit Valencia kashprehur pëlqimin e talentit të Juventusit Marko Pjaca. Sulmuesi aktualisht është në huazim te Schalke 04
Presidenti Zhang planifikon ndryshime rrënjësore tek Interi Ndeshjet e ardhshme të Interit mund të jenë vendimtare për sezonin e tyre, pasi Suning Group mund të riparojë tërësisht
Shqiptarët planifikonin sulm terrorist në Itali: Gjaku i tyre është hallall për ne Mediat italiane kanë bërë publike përgjimet të cilat kanë nxjerrë zbuluar planin e katër shqiptarëve për sulm terrorist
Tokio planifikon ndërtimin e ndërtesës prej druri më të lartë në botë Një kompani japoneze po planifikon të ndërtojë rrokaqiellin më të lartë në botë nga druri. Kjo do të realizohet në pë
Përgjime rrëqethëse, si planifikonte shkodrani të vriste bashkëshorten Vazhdojnë punimet në gjykatën e Krimeve të Rënda në lidhje me vrasjen e gruas nga Shkodra e urdhëruar nga vetë bashkësho
Napoli planifikon t'i rrëmbejë Andersonin Lazios Situata e Felipe Anderson te Lazios nuk është nga më të mirat, sidomos pas zënkës me trajnerin Simone Inzaghi, gjë që mu
Ky person po planifikon internet falas për tërë botën, shikojeni se çfarë ideje ka Elon Musk, vizionari i cili krijoi PayPal, automobilat Tesla, SpaceX, dhe synon t’i ndërtojë “Qytetet Solare” (Solar Cit
Shqiptari planifikonte arratisjen nga burgu grek, do të merrte pengje Policia greke ka bastisur qelinë e shqiptarit Ledio Dushku në burgun grek. Mediat greke shkruajnë se shqiptari kisht
City po planifikon rrëmbimin e Griezmanit, Atletico i kërkon kohë ta mendojë ofertën Manchester City ka bërë gati një shumë të hollash prej 40 milionë eurove si dhe ka përfshirë dhe Sergio Agueron në ofert
Ajo është vetëm 12-vjeçe, por babai i saj tashmë i planifikon martesën (FOTO LAJM) Kur babai i tha Halimas se po planifikonte martesën e saj, 12-vjeçarja refuzoi në mënyrë të vendosur. "Babai im marto