999 rezultate për

plani

Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë Juventusi pritet të largojë disa lojtarë gjatë verës. Sipas gazetës italiane Tuttosport, shumë lojtarë të ekipit të p
UEFA planifikon të zhvillojë në Gjermani "Final Four" e Ligës së Kampionëve UEFA raportohet se qëndron ende në hipotezën e zhvillimit të “Final Four” për Ligën e Kampionëve, por mund të ndryshojë
250 milionë euro nga shitjet, zbulohet plani i bujshëm Barcelonës për merkaton (FOTO LAJM) Ashtu si të gjitha ekipet e tjera, edhe Barcelona do të ketë shumë probleme dhe vështirësi në merkaton e këtij sezoni. P
Ndeshje të La Ligas do të ketë çdo ditë duke filluar nga 11 qershori Futbolli në Spanjë pritet të rikthehet fuqishëm, ndërsa planifikohet që të ketë ndeshje rregullisht për 32 ditë rresht.
Transferimi i plotë i Icardit te PSG, mbyllet këtë fundjavë Argjentinasi duket se do të nis një kapitull të ri larg Interit, pasi PSG duket se është gati të aktivizojë opsionin për
KOSOVË/ Sot pritet të zbulohet plani për lehtësim të masave Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia do të mbajë konferencë për media në orën 17:30, ku pritet të flasë për fa
Gabimi fatal i pilotit, zbulohet shkaku që i mori jetën 97 personave në bord (FOTO LAJM) Gabimi i mundshëm fatal i pilotit mund të jetë shkak i rrëzimit të aeroplanit në Pakistan, ku humbën jetën 97 persona, t
Goditje e rëndë për Atleticon, Felix probleme me ligamentet e gjurit Skuadra e Atletico Madrid ka marrë një goditje të rëndë në seancën e sotme stërvitore. Ylli portugez i kësaj skuadre,
Nga "Sheshi Skënderbej" te "Pallati i Qeverisë", zbulohet plani rregullues i Tiranës për vitin 1953 Publikohet historia e panjohur e planit rregullues të Tiranës të cilën e kishte marrë përsipër arkitekti Grani Strazimir
Planifikuan eliminimin e 29 vjeçarit, zbardhen detaje nga plagosja me armë në Kavajë Policia e Kavajës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku mbeti i plagosur me armë zjarr
Plani i ri i UEFA-s për të shpëtuar futbollin evropian TMW pretendon se grupi i punës ka përshkruar një ide për të përfunduar Ligën e Kampionëve me një Final Four në Stamboll
E BUJSHME/ Një maroken ka planifikuar të sulmoj futbollistët e Barcelonës me thikë para El Clasicos E përditshmja spanjolle :El Periodico: raporton se një shtetas nga Maroko është arestuar nën akuzë se ka planifikuar të
Nëse shkëmbimi Arthur-Pjanic dështon, Sarri ka gati planin B Trajneri i Juventus është i vendosur që të përforcojë mesfushën, gjatë merkatos së verës. Juventus thuhet se mund të
Rama flet për turizmin këtë verë, dhe për planin që ka për shqiptarët jashtë vendit Në komunikim me qytetarët në rrjetet sociale, Kryeministri u shpreh se brenda muajit do të hapen të gjitha rrugët për ba
Rama prezanton ndërtimin e dy lagjeve të reja në Tiranë dhe Durrës Kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe arkitetët italianë Stefano Boeri dhe Mario Cu
Manastirliu jep datën kur do të fillojnë operacionet e planifikuara në QSUT "Nga data 18 Maj do të rifillojnë gradualisht operacionet e planifikuara, në spitalet rajonale dhe universitare", ka thë
Tri javët vendimtare: Plani për rihapjen e aktiviteteve, nga sot deri më 1 qershor Kjo e hënë shënon fazën e tretë të hapjes dhe rikthimin në normalitet pas 2 muajve në izolim total të thuajse gjithë ven
Plani i UEFA-s për Champions dhe Europa League! Kalendari i ndeshjeve Media spanjolle "Marca" ka zbuluar së fundmi planin e UEFA-s për përfundimin e këtij edicioni të Ligës së Kampioneve dh
Johnson heq sloganin ''Qëndroni në shtëpi'', cili është plani i radhës Boris Johnson është duke u përballur me momentin e së vërtetës përballë krizës së koronavirusit ndërsa është duke përgat
Aeroplani i Forcave Ajrore rrëzohet në stërvitje, jep dorëheqjen ministri kroat i Mbrojtjes Ministri i Mbrojtjes në Kroaci Damir Krsticevic ka dhënë dorëheqjen pasi një aeroplan trajnimi i Forcave Ajrore u rrëzua