999 rezultate për

planet

Mourinho godet sërish në intervistën me prezantuesen e çmimeve të FIFA-s (VIDEO) Jose Mourinho u pyet ado ta kishte drejtuar ekipin më të mirë të vitit të FIFA-s në një ndeshje të një kupe ndërplanetar
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM) Japonia është një vend unik me tradita të vjetra që përcillen brez pas brezi. Ky vend është në gjendje të jetë modern, d
Më e lumtur beqare apo e martuar? Alesia Bami flet për planet e të ardhes (FOTO LAJM) Alesia Bami ishte pjesë e panelit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u diskutua nëse gratë janë më të lumtura beqare
Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM) Në vend që ti lëmë shishet dhe objektet e tjera plastike të kthehen në një rrezik të vertetë për planetin tonë, ka 1001
Mrekullitë e planetit, fotot më magjepse të 2019 (FOTO LAJM) Pas 9 muajsh konkursi dhe më shumë se 130,000 foto nga fotografë në të gjithë botën, janë zbuluar finalistët kryesorë pë
Imazhe që vërtetojnë se natyra e dominon planetin (FOTO LAJM) Ndonjëherë njeriu është i bindur se ai mund të mbizotërojë mbi gjithçka rreth tij. Është e vërtetë që historia na më
Krijesat më të çuditshme në botë, sikur janë prej një tjetër planet (FOTO LAJM) Interneti na bën të besojmë se nuk ka asgjë në botë që mund të na befasojë. Sidoqoftë, natyra na provon gabim gjatë gjit
Përfundimisht, Ermal Mamaqi ka vendosur të mbajë këtë profesion dhe tregon planet (FOTO LAJM) Pas lajmeve të shumta që qarkulluan këto ditë në rrjet për largimin e Ermal Mamaqit nga “Tv Klan”, aktori ka reaguar pak
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan? Zbulohet e vërteta dhe planet e reja (FOTO LAJM) Merkatoja televizive e programacioneve, bashkë me formatet dhe moderatorët e rinj që pritet të lëvizin nga njëri ekran n
Bale rikthehet në planet e Zidane Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Re
Pak kohë pas ardhjes në jetë të së birit, aktori i njohur zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Në shtator të vitit që lamë pas, aktori i njohur Visjan Ukcenaj bekoi dashurinë e tij me një djalë. Partnerja e tij,
Nuk bën pjesë në planet e Solskjaer, 3 skuadra italiane në sulm për Sanchez Sulmuesi kilian pritet të largohet nga Manchester United gjatë kësaj vere Alexis Sanchez është i dëshpëruar me situat
Sela: Orientimi pro perëndimor i shqiptarëve pengon planet ruse Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot në një intervistë televizive për televizionin Ora News ka folur për z
"Zeni i ka dy fëmijë",Armina Mevlani zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Armina Mevlani e ka menduar të ardhmen e saj me fëmijë! Në një intervistë me Ori Nebijajn në “Pushime on Top”, bloger
Sakrifica për London, emri i fëmijës, planet e ardhshme, Sara Hoxha tregon gjithçka (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka zhvilluar një bisedë të këndshme me ndjekësit e saj ku fokus ka qenë shtatzënia me detajet dhe përjetimet
2 vite pas ndarjes nga Bora, Vin Veli tregon planet për martesë (FOTO LAJM) Në vitin 2017 Vin Veli dhe Bora Zemani i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Ata nuk zbuluan shkakun e ndarjes megjithatë t
Agjenti i Bale: Lojtari im nuk do të huazohet, është një nga më të mirët në planet Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid pavarësisht se marrëdhëniet e tij me Zinedine Zidane nuk janë aq të mira.
Kaq kohë në Amerikë, zbulohen planet e Arilenës (FOTO LAJM) Arilena Ara padyshim është një nga këngëtaret me vokalin më të mirë në Shqipëri. Kënga e saj “Nëntori” i dha gjithash