999 rezultate për

plakur

I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM) "Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..." Deputeti Lefte
Super gjyshër, kështu do të duken të plakur djemtë e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Veç trendit të ndryshimit të gjinisë, nuk mund të harrohej edhe “eksperimentimi” i VIP-ave se si mund të duken kur të pl
"Sa shumë je plakur", përgjigja e moderatores së njohur që u bë virale (FOTO LAJM) Personazhet publik kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie
E dashura 40 vjet më e re ndahet nga Al Pacino: Koprac, e lashë se është plakur Al Pacino dhe Meital Dohan janë ndarë. Ka qenë aktorja izraelite ajo që zbuloi arsyen e ndarjes duke u shprehur se A
"Është plakur", e dashura 39 vite më e re ndahet nga Al Pacino! (FOTO LAJM) E dashura 40 vjet më e re ndahet nga Al Pacino: Koprac, e lashë se është plakur Al Pacino dhe Meital Dohan janë ndarë
"Futja një botoks se je plakur shumë", Arbana Osmani i kthehet ndjekëses (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka treguar se së shpejti do të nisë sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja ka publikuar n
I plakur, i rrudhur dhe tërësisht i këputur: Çfarë po ndodh me shëndetin e Ramës? Kryeministri Rama është shfaqur në publik pas një kohe të gjatë mungese. I lodhur, tërësisht i rënë dhe me një fytyr
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Ecni ngadalë? Shkencëtarët, lajme të këqija për 40-vjeçarët e ngathët Ecni ngadalë? Kujdes, se trupi juaj po ju dërgon sinjale të këqija. Sipas një studimi të publikuar nga BBC, nëse ecni n
Dikush i tha Bebe Rexhës se është plakur, 29 vjeçarja nuk i la gjë pa thënë (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shumë e angazhuar me projek
Nga Ermal Mamaqi te Greta Koçi, si do të duken vipat tanë të plakur (FOTO LAJM) Ditën e sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto komike të personazheve të njohur të ekranit, të cilat po bëjn
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Je plakur! Ndjekësit detyrojnë këngëtaren të tregojë moshën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura. Ajo ka shumë vite në skenë dhe shumë prej këngëve t
Të rinj apo të plakur, si do të jetë popullsia e Shqipërisë në vitin 2100 (FOTO LAJM) Parashikimet demografike të Shqipërisë janë të zymta. Popullsia tashmë ka hyrë në trendin rënës, struktura e piramidës s
Që 3 vjeç miliarder ndërsa sot i plakur është njeriu i skandaleve (FOTO LAJM) Sot është njeriu më me ndikim në çështjet globale, por ai ka qenë miliarder qëkur ka lindur. Fjala është për Donald T
Tronditen fansat/ Meghan, Harry dhe Kate të plakur do të duken kështu Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Duar të plakura apo jo? Bëni kujdes nga thonjtë me xhel Shumica e femrave në ditët e sotme zgjehdin q ëtë bëjnë thonjtë thuajse cdo muaj, pa qenë të vetëdijshme sesa i dëmshëm
E mbani mend Moglin? Shihni sa është plakur ai (FOTO LAJM) Libri i Xhunglës, një film ky që u realizua më 1994, mbeti në kujtesën e shumë njerëzve si një film mjaft i bukur. Fi
“Sa shumë je plakur”! Revoltohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Eliza Hoxha, nuk i ka pëlqyer aspak ajo që mediat shkruajnë për të. Pasi ajo publikoi një