999 rezultate për

plaku

Ecni ngadalë? Shkencëtarët, lajme të këqija për 40-vjeçarët e ngathët Ecni ngadalë? Kujdes, se trupi juaj po ju dërgon sinjale të këqija. Sipas një studimi të publikuar nga BBC, nëse ecni n
I morën jetën 29 vjeçarit në Dibër, gjykata merr vendimin për 3 të ndaluarit Tre ditë më parë, një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dibrës ku si pasojë e një sherri mbeti ndërroi jetë 29 vjeç
Ky është personi që mbeti i vdekur sot në Dibër Një sherr banal në klubin e fshatit ka sjellë një të vdekur dhe një të plagosur në Dibër. 29-vjeçari Dukagjin Plaku
Plaku 93 vjeçar habitë me përgjigjen që i dha serbit, kur e pyeti pse i kishte 23 fëmijë Hajzer Bojku, nga fshati Druvarë i Vushtrrisë, është 93 vjeçar dhe është ndër më të moshuarit në rrethinën e Vushtrrisë.
Pushime të sponsorizuara nga plaku biznesmen: Ndjekësi i bën komentin epik Gentës së Big Brother (FOTO LAJM) Genta Gjalpi e njohur gjerësisht si Genta e Big Brothër është duke kaluar pushime të zjarrta në jug në shoqërinë e miqve
Dikush i tha Bebe Rexhës se është plakur, 29 vjeçarja nuk i la gjë pa thënë (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shumë e angazhuar me projek
"Plaku biznesmen që më paguan pushimet", Genta e "Big Brother" e zbulon vetë (FOTO LAJM) Genta Gjalpi u bë e famshme nga pjesëmarrja në "Big Brother", por sot është një nga personazhet më të komentuar në media
Kultivim kanabis, hetim për kryeplakun e Sopikut dhe punonjësin e bashkisë Dropull Kryeplaku i fshatit Sopik në Gjirokastër dhe punonjësi i bashkisë së Dropullit Panajot Kortesi janë proceduar në gjendje
Nga Ermal Mamaqi te Greta Koçi, si do të duken vipat tanë të plakur (FOTO LAJM) Ditën e sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto komike të personazheve të njohur të ekranit, të cilat po bëjn
"Derën e hapi plaku!" Dosja e vrasjes së Gentian Beqirit dhe përgjimet që zbardhën krimin Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit në 2012, mobilizoi policinë dhe prokurorinë e Elbasanit, e cila përqendroi të gjitha
Policia i kërkon plakut serb heqjen e bluzës me Sheshelin Shumë serb janë mbledhur sot në Gazimestan për të shënuar festën e tyre të përvitshme që njihet si ‘Vidovdani’. Madje
Kultivonin kanabis, arrestohet kryeplaku bashkë me të birin Arrestohet kryeplaku i fshatit Penkovë bashkë më të birin pasi iu gjetën në oborrin e shtëpise bimë narkotike. Shërbi
Plagoset me thikë i riu në Tiranë Një 25-vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri me disa persona te rruga "Frosina Plaku". Ende nuk dihen shkaqet
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Je plakur! Ndjekësit detyrojnë këngëtaren të tregojë moshën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura. Ajo ka shumë vite në skenë dhe shumë prej këngëve t
Plagosi me kallash kryeplakun në Gramsh, identifikohet autori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ku një person hapi zjarr ndaj kryeplakut të fshatit Gribë të Gramshit.
Atentat në Gramsh, tentohet të vritet me kallash kryeplaku i fshatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhu rreth ores 22:00 të së premtes në fshatin Gribe të Gramshit. Kryeplaku i fshatit Tajar Vel
Të rinj apo të plakur, si do të jetë popullsia e Shqipërisë në vitin 2100 (FOTO LAJM) Parashikimet demografike të Shqipërisë janë të zymta. Popullsia tashmë ka hyrë në trendin rënës, struktura e piramidës s
Ky është plaku që ka 152 nipër dhe mbesa por nuk ua di emrat Plaku 95-vjeçar është me origjinë nga ish-Jugosllavia dhe pjesëmarrës në Luftën e Dytë Botërore. Mulayim Can nga Ineg