E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

plakĂ

Shuplaka e Messit, lojtari i Bilbaos: Ndoshta është ndjerë i pafuqishëm (VIDEO) Njëri ndër protagonistët kryesorë në finalen e Superkupës së Spanjës, Asier Villalibre, ka folur për incidentin me Lione
Puth në buzë kundërshtaren, merr shuplaka (VIDEO) Shikimi në sy pas peshimit para ndeshjeve të boksit ka prodhuar shpesh skena të larmishme. Megjithatë, ajo që ndodhi
Kaçe feston 26-vjetorin, shokët e skuadrës i jepin "breshëri" shuplakash (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe feston sot 26-vjetorin e lindjes, moshë që e gjen sërish në skuadrën ku u
Si po ndikojnë plakat e prillit në Tiranë dhe kur ngrihen temperaturat Ndonëse nisi me diell, muaji Prill nuk i ka shpëtuar luhatjeve të përhershme të asaj që njihet si periudha e "Plakave të
Kanë ardhur "plakat", legjenda e bareshës që u ngri në malin e Tomorrit pasi shau marsin Pavarësisht se për shumë prej jush mund të duket thjesht një mit, koha ka treguar se “Plakat e prillit” kanë qenë shpesh
Sot ra borë për është muaji mars, a janë plakat? Sipas rrëfimeve nga brezi në brez, ndryshimet e motit në fillim apo në fund të muajit mars lidhen me “mitin e plakave”.
Dimër në Pranverë! Kjo është rrëfenja e plakave që sfiduan dimrin dhe e pësuan Sipas rrëfimeve nga brezi në brez, ndryshimet e motit në fillim apo në fund të muajit mars lidhen me “mitin e plakave”.
Mozzik e godet me shuplaka gojës Loredanën (VIDEO) Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm. Ata janë ndër çiftet më të pëfolura të estradës. Loredana
“Plakat në sulm”, Aurela nuk lë gjë pa i thënë fansit që e shau Një fans e ka quajtur Aurela Gaçen plakë dhe kaq ka mjaftar që ajo ti përgjigjet me mënyrën e saj sa më orgjinale. Au
Rama: Opozita doli bllof ndërsa ne mësuam nga shuplaka e studentëve Në nisje të protestës së studentëve, kryeministri Rama i quajti këta të fundit ngelës, duke u shprehur se asnjë shqiptar
Si Rama mori fitoren e parë pas shuplakave dy javore të studentëve Albeu.com Që prej ditëve kur filloi protesta e studentëve, pasi i talli duke i quajtur ngelës, kryeministri Edi
Nuk janë për të parë fatin, përse shërbejnë vijat në dorë Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në
Pamje të rënda, shoferi i furgonit godet me grushta e shuplaka nxënësit (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
Sampdoria i jep 3 shuplaka Napolit dhe merr fitoren e parë në Serie A (VIDEO) Sampdoria i ka dhënë një goditje të madhe Napolit duke e mposhtur me rezultatin 3-0 në "Luigi Ferraris", ndehsje e vlefs
Vijat në pëllëmbën tuaj nuk tregojnë fatin por diçka tjetër Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në
Filloi stërvitjen me Liverpoolin, Shaqiri goditet me shuplaka nga lojtarët e skuadrës (VIDEO) Xherdan Shaqiri është transferuar te klubi i Liverpoolit dhe ditën e djeshme ka zhvilluar stërvitjen e parë me klubin e
Dordolec e shuplaka kokës, 15 faktet e çuditshme që ndodhin vetëm në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është shpallur si një ndër destinacionet që duhet vizituar nga të huajt gjatë 2018. Blogu i famshëm i udhët
61 kosovarë janë gati për tu kujdesur për pleqtë dhe plakat në Gjermani Agjencia për Përkrahjen e Punësimit në Kosovë (APPK) sot mbajti takimin përmbyllës me 61 punëkërkuesit kosovarë, të cilë
Seanca gjyqësore për rastet "Spiuni" dhe "Shuplakat" Në gjykatën Penale për sot janë caktuar seanca dëgjimore për dy lëndë, “Spiuni” dhe “Shuplakat”, që ka të bëjë me dhunën
Plaka kosovare që ka 50 vjet që lë shtatzane gratë e çon nga karroca të paralizuarit Në Hajvali, një fshat pak kilometra larg Prishtinës, përveç rezidencës përrallore të biznesmenit dhe zëvendëskryeministr