999 rezultate për

plagosurve

Aksident i trefishtë në Elbasan, mes të plagosurve një fëmijë Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Labinot ku tre makina janë përplasur. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, detaje nga eliminimi i biznesmenit në Laç Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i djeshëm, ku si pasojë humbën jetën Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, teksa Kres
Ndërtesat "shpërthejnë" në flakë pas tërmetit të fuqishëm, shkon në 84 numri i të plagosurve (VIDEO) Tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës rihter që tronditi natën e sotme Turqinë, përveç ndërtesave të shembura, ka shkaktu
Shpërthen bomba e vendosur në makinë, 7 viktima dhe 10 të plagosur Një bombë ka shpërthyer në kryeqytetin afgan Kabul të mërkurën duke lënë të vdekur 7 persona dhe duke plagosur 10 të tje
Rëndohet bilanci i aksidentit në Kolonjë, ndërrojnë jetë dy persona Aksidenti i rëndë që ka ndodhur mbremjen e edjeshme në rrethrrotullimin e Kolonjës në autostradën Fier-Lushnjë tashmë i
Tërmeti në Stamboll, shkon në 8 numri i të plagosurve Stambolli u godit sot nga një tërmet 5,8 ballësh, njofton Drejtoria për Menaxhimin e Katastrofave dhe Emergjencave (AFAD
Të dhëna zyrtare: Ministria e Shëndetësisë jep informacion mbi gjendjen e të plagosurve MShMS: 10 qytetare ne observim mjekesor, pjesa tjeter lene spitalet Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin
Kavajë, autobusi përplas furgonin dhe një makinë Një aksident ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon d
Aksidenti në Korçë, zbardhet emri i viktimës dhe 4 të plagosurve Një aksident i rende ndodhi mbrëmjen e sotme në Korçë, në fshatin Leshnicë të Korçës, ku një person humbi jetën, ndërsa
QKUK jep detaje për gjendjen e dy të plagosurve të djeshëm Banorët e Prishtinës dje panë tmerrin me sy. Në një ngjarje të rëndë, e cila ndodhi në lagjen “Mati 1”, mbetën fillimish
Flet motra e njërit prej të plagosurve: Kjo është e vërteta e konfliktit Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
2 në reaminacion, mjekët flasin për gjendjen e 5 të plagosurve në Fier Mjekët e spitalit të Fierit thonë se gjendja e 5 të plagosurve nga sherri i një dite më parë janë jashtë rrezikut për je
ELBASAN/ Zbulohet identiteti i të plagosurve me armë zjarri, njëri është plagosur në sy (VIDEO) Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Elbasan, pranë Pallatit të Sportit. Referuar informacioneve paraprak
Shpërthimi në ish-bllok, mësohet gjendja e të plagosurve Drejtoria e Spitalit Universitar të Traumës në Tiranë ka dhënë informacione në lidhje me gjendjen shëndetësore të person
Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të f
E tmerrshme, momenti kur dy persona qëllojnë me armë në një lokal (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur dy persona të armatosur hapin zjarr në restorantin Playa Del Carmen në Meks
Rama: Jam i pikëlluar me tragjedinë në Maqedoninë e Veriut Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllime për viktimat e aksidentit tragjik në Maqedoni, ku humbën jetën 13 pasagjer
Dalin emrat e të plagosurve në Tetovë, ka shumë shqiptarë 13 të vdekur, dhjetëra të plagosur 4 prej të cilëve në gjendje kritike. Ky është bilanci i deritanishëm i aksidentit tra
Mësohet gjendja e 15 të plagosurve nga shpërthimi në Ratkoc të Rahovecit Një shpërthim i bombolës së gazit në një restorant në Ratkoc të Rahovecit ka lënë të lënduar 15 persona. Shpërthimi k
Ishin nisur për në dasmë, përjetojnë tmerr në autostradë (FOTO LAJM) Një minibus me 16 dasmorë është përplasur me barrierat në një autostradë në Turqi, duke lënë të plagosur 14 prej tyre.