999 rezultate për

plagosurit

Sulmi me armë në Athinë, një nga të plagosurit do mbajë plumbin gjithë jetën në trup Një nga personat që mbeti i plagosur pas të shtënave me armë në një lokal në Athinë ku mbeti i vrarë një 53 vjeçar shqip
Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë një nga të plagosurit Aksidenti i Elbasanit ka marrë përmasa akoma më tragjike pasi ka ndërruar jetë një nga të plagosurit. Klevis Dedja, d
Dy aksidente në Tiranë, të plagosurit dërgohen me urgjencë në spital Në vetëm pak minuta kanë ndodhur dy aksidente brenda në Tiranë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona. In
U mundua të pajtojë çiftin e divorcuar, zbardhet shkaku i vrasjes së shqiptares në Gjermani 33 vjeçarja M.M., nga Gadimja e Lipjanit u vra të shtunën mbrëma nga kunati i saj në Gjermani i cili kishte shkuar tek s
Aksident i rëndë në Fushë-Arrëz, 2 të plagosurit dërgohen me helikopter drejt Traumës Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fushë-Arrëz, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se dy t
Makina bie nga ura, të rinjtë thirrje për ndihmë: O Zot na ndihmo! Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mbrëmjen e sotme por fatmirësisht pa viktima. Një cift bashkëmoshatar
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
Përplasen dy makina, të plagosurit nisen me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bërxullë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se në
Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ndërron jetë njëri nga të plagosurit Ka ndërruar jetë një nga personat e plagosur mbrëmjen e sotme pas përplasjeve me armë në Durrës. Mësohet se ka ndërr
Plas arma në Durrës, dyshohet për të plagosur Të shtëna me armë kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës në afërsi të një lokali në lagjen nr 13. dhe dyshohet se dy pe
Makina del nga rruga, plagosen dy persona Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier ku një makinë tip “Fiat” ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të pla
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Plumbi doli nga "Audi" i zi, kush janë të plagosurit në Shkodër Dy persona kanë mbetur të plagosur në zonën e Fermentimit, në Shkodër. Bëhet fjalë për shtetasit Edison Gjeka dhe Ndu
EMRI/ Sherri me armë e thika në Vlora, zbulohet emri i të plagosurit Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen në orët e mbrëmjes në Vlorë, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Sipas bl
Plagosen dy persona në Pogradec Një konflikt midis dy personave ka përfunduar me plagosjen e tyre. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Remenj te Pogradecit
Plagosen me thikë babë e bir në Fushë-Krujë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë. Babë e bir kanë mbetur të plagosur me thikë, në fshatin Larushkë të Fushë
Shpërthim i fuqishëm në ish-kombinatin e Metalurgjikut në Elbasan: 7 të plagosur Një shpërthim raportohet të ketë ndodhur mesnatën e djeshme në zonën e ish-kombinatit metalurgjik në Elbasan. Për pa
Sulmi në Lipjan, tre nga të plagosurit në gjendje të rëndë Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore pas sulmit që ka ndodhur sot rreth orës 07:00 në fshatin Hallaq i Madh
Zbulohet lidhja e të plagosurit me "të fortin" e Shkodrës, 50-vjeçari pjesë e një grupi fajdesh 50 vjeçari Gëzim Bici i cili mbeti i plagosur në një atentat në Shkodër pasditen e së martës, është qëlluar dy herë me p
Përplasen dy zetorë në Maliq, të plagosurit dërgohen në spital Ditën e sotme një zetor është përplasur me një tjetër, në afërsi të fshatit Pirg. Sipas informacioneve paraprake, të