999 rezultate për

plagosuri

Sherri me armë në Bulqizë: I plagosuri është vëllai i kryebashkiakut Lefter Alla Ditën e sotme në qytetin e Bulqizës, është regjistruar një plagosje me armë. Ndërkohë mësohen detaje të reja nga ngjarja
Përleshja në Prishtinë, ndërron jetë i plagosuri i tretë Ka ndërruar jetë në spital edhe personi i tretë që u plagos nga javën e kaluar në një lagje të kryeqytetit të Kosovës.
Qëllohet me armë të ftohta 62-vjeçari në Elbasan Një person është qëlluar dy herë me arme te ftohta dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen 'Syrja Dylgjer
Nga përleshja me armë ku humbën jetën 2 persona, njëri nga të plagosurit në gjendje të rëndë Në rrezik për jetë vazhdojnë të jenë edhe dy persona të tjerë që mbetën të plagosur të enjten gjatë përleshjes me armë z
Automjeti përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Një mjet ka përplasur një person i cili ka qenë duke udhëtuarme biçikl
Aksident i rëndë në Elbasan, 3 të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Mesohet se dy
Sulmi me armë në Prishtinë, QKUK: 3 të plagosurit në gjendje kritike për jetën Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën pak minuta më parë. Një person dyshohet se ka qëlluar me breshëri kallashnik
Vdes njëri nga katër të plagosurit në Prishtinë Njëri nga katër personat e dërguar në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës ka ndërruar jetë. “4 persona kanë a
Konflikt mes dy familjeve në Fier, reagon policia: Po kërkojmë personin e 3 Policia e Fierit ka reaguar pas ngjajres së rëndë të ndodhur sot, ku disa persona mbetën të plagosur. Në një reagim për
Drejtoresha e Spitalit Fier jep detaje për të plagosurit Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Fierit. Një person i armatosur ka hyrë në ambientet e Spitalit Rajonal
Skenari mafioz: Si u tentua eleminimi i vlonjatit me një skemë djallëzore Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Vlorë, mbrëmjen e djeshme ku si pasojë e shpërthimit të një lënde plasëse mbeti i pl
EMRAT/ Shpërthimi i karburanit, të plagosurit dëmtime në fytyrë e diegie në gjithë trupin (VIDEO) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga shpërthimi në autostradën Lezhë-Laç, nga ku kanë mbetur të plagosur 6 persona.
DETAJE/ Kush është i riu që u qëllua me plumb në kokë në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Tiranë, ku një i ri u qëllua m
EMRI/ Kush është i plagosuri me armë në Shkodër, detajet e para Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Bushatit në lagjen “Dodaj”. I plagosur është Palok
PAMJE TE RENDA/ I riu që ra nga skela rënkon i shtrirë përtokë: "Oh, vdiqa" (VIDEO) Ditën e sotme 5 punëtorë u rrëzuan nga skelat ku po rokunstokturonin fasadën e një pallati në rrugën “Faik Konica”, në k
Ky është i riu i plagosur nga xhaxhai në drenas Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Indeksonline shkruan se i plagosuri është Sh.Hajdini.
DETAJE/ I plagosuri në Laç i afërmi i Ervis Martinit Plagoset me armë zjarri djali i xhaxhait të Ervis Martinit. Edon Martini 19-vjeç nga Fushë Kuqja e Kurbinit u qëllua me
Makina përplaset me pemën në Tiranë, 4 të plagosur Katër persona kanë mbetur të plagaosur si rezultta i një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 19:50 në afërsi të rrethrrot
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 2 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan – Librazhd, në fshatin Fushë Labinot. Autom
Qëllohet në këmbë me armë, por i plagosuri vrapon i qetë (VIDEO) Një konflikt verbal ka përfunduar me plagosjen e një personi në Sidneji të Australisë. 3 persona u gjenden përball nj