999 rezultate për

plagosur

Vrau veten në banjo, Fatmir Koleci qëlloi 15 herë drejt Policisë Janë zbuluar detaje të reja nga aksioni i sotëm i Policisë në Zadrimë të Lezhës ku mbeti i plagosur një efektiv i FNSH-s
Qëlloi disa herë me thikë të riun, 24 vjeçarja "rrëfehet" në polici Mrëmjen e së hënës, një vajzë ka sulmur me thikë një të ri pas një onflikti duke e lënë atë të plagosur. Mësohet se vaj
Bombola e gazit i merr jetën 3 personave dhe lë 6 të tjerë të plagosur në Kumanovë Një bombol gazi ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Rramanli të Kumanovës duke shkaktuar më pas një zja
PAMJET/ Makina u bë copë-copë, si ndodhi aksidenti me 2 të vdekur e 8 të plagosur në Gramsh Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh ku sipas raportimeve të para, kanë ndërruar jetë 2 persona e
Aksident i frikshëm në Gramsh: 2 të vdekur e 8 të plagosur Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë duke marrë dy jetë. Mësohet se një aksident me vdekje ka ndodhur
E rëndë! Karikuesi i telefonit i merr jetën 20 vjeçarit, plagos të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një djali i ri ka ndërruar jetë ndërsa e dashura e tij është plagosur. Medi
MILOT/ Ndaloi për t'i dhënë ndihmë të aksidentuarit, përplaset nga një makinë Pak orë më parë një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Thumanë-Milot ku si pasojë ka mbetur i plagosur
Me shpejtësi 160 km/h: Treni del nga shinat, ka viktima (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur së fundmi në Melbourne, ku të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë
Aksidenti i fugonit të policisë me 5 të plagosur, arrestohet drejtuesi i mjetit Ditën e djeshme, fugoni i policisë i cili po transportonte të dënuar në Gjirokastër u aksidentua e si pasojë u lënduan d
Përplaset urbani "Tirana e re", ka të plagosur Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet ku një prej urbanëve është përplasur me një mjet të Policisë Rrug
Shkoi i plagosur në spital, 34-vjeçari bën lëmsh me deklaratat Një 32 vjeçar është dërguar në spital i plagosur, por ka deklaruar se ishte plagosur duke rregulluar mjetin e tij. Ky
Makina përplas triçiklin dhe e përmbys, shoferi përfundon në spital Një makinë ka përplasur një triçikël duke lënë të plagosur drejtuesin e mjetit. Ky i fundit mbeti i plagosur, pasi mj
Bombola i merr jetën tre familjarëve, dyshohet se është nëna me fëmijët Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Bulqize. Shpërthimi i bomboles se gazit ne nje familje u ka marre jeten tre personave,
Atentat shqiptarit në Itali Një shqiptar është qëlluar me armë zjarri në Itali. Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës së qytetit Cosenza. Mediat it
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Polici u fut me makinë në oborr të huaj dhe plagosi me armë të zotin e shtëpisë, ai e akuzon se ishte i droguar I plagosuri Solli Meçe, 70 vjeç ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ë rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit
Një viktimë dhe një i plagosur, kapen dy shoferët që shkaktuan aksident Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur dje në Tapizë të Fushë-Krujës, ku një 24 vjeçar ka përplasur një 74 vjeçar, i
E FUNDIT/ Aksident në Vlorë, raportohet për të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Peshkëpi. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë di
Plas me armë në Shkodër, ka të plagosur Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më parë në Shkodër. Mësohet se nga të shtënat katë plagosur. Mwsohet se të
Aksidenti në Klinë, dalin pamjet e ngjarjes me tre të plagosur (VIDEO) Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Klinë, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar, raporton E