999 rezultate për

plagosje

Një fundvit i "zi", një tjetër plagosje në Vlorë Duket se dita e sotme nuk do të ketë qetësi. Pas plagosjes së nënës nga djali, vrasjes së dyfishtë të motrave në Astir e
Të shtëna në autostradë, plagosje me armë zjarri Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në Lezhë ku raportohet të jetë plagosur një person, i identifikua
Plagosje dhe shpërdorim detyre, arrestohen 5 persona në kryeqytet Pesë persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, ku dy prej tyre rezultonin të shpallur në kërkim kombëtar. Sipas n
I shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet 53-vjeçari Një 53-vjeçar në Kukës ka rënë në prangat e policisë në Kukës. Ai ishte i shpallur në kërkim për plagosje, pasi në mu
Plagosje në Gjirokastër, vihet në pranga 63-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas në Gjirokastër, pas një sherri me thika ku është plagosur në shtetas. Policia n
Me kanatiere dhe të shkurtra, arrestohet autori i plagosjes me thikë në Kavajë Një javë pasi plagosi dy persona me thikë, policia ka vënë në pranga 45-vjeçarin nga Kavaja. Me kanatiere dhe të shkurtr
20 vjeç dhe lëvizte me armë në brez, policia e shpall në kërkim për plagosjen në Astir Eshtë identifikuar autori i plagosjes në Astir të Spartak Beqarajt. Autori është një 20- vjeçar me inicialet A.M, dhe
Vëlla me hajdutin problematik, ky është autori i plagosjes te "5 Maji" Kevin Cungu plagosi mbrëmjen e sotme në Tiranë, shokun e tij, Rexhep Xhekjen. Dy të rinjtë u përfshinë në një sherr n
Plagosje me armë zjarri në Tiranë Një person 30-vjeç me iniciale R.Gj ka mbetur i plagosur në këmbë në lagjen 25 Maji" në Tiranë. Burime bëjnë me dije
Sherr masiv në Vlorë, plas arma e plagosje me thika Të shtënat me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ndërsa mësohet se ka mbetur i plagosur një
Gjendet i vdekur avokati i dyshuar për vrasjen e djalit të gjyqtares dhe plagosjen e të shoqit Gjendet i vdekur i dyshuari për vrasjen e djalit të gjyqtares Esther Salas dhe plagosjes së burrit të saj në shtëpinë e
Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për
U ekzekutua mes natës: 1 vrasje e 2 plagosje, si viktima ngriti biznese mes Tiranës dhe pse në kërkim? Një atentat mafioz ka ndodhur në Tiranë rreth një orë më parë ku është ekzekutuar me armë zjarri, dyshohet silenciator,
"Sherr" me mjete të forta në Durrës, plagoset një person Plagosje në Durrës, në lagjen nr.17, tek zona e quajtur ish-këneta. Sipas ABC News, pas një sherri për motive të dobë
I dënuar me 12 vite burg në Itali, kapet "i forti" i Dibrës Policia ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për plagosje, në zonën e Dibrës. Arrestimi është bërë në aksin
I dënuar për vjedhje dhe plagosje, si ra në pritën e policisë 34 vjeçari nga Tirana (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar Edison Canajn i shpallur në kërkim, me precedent të theksuar kriminal, i dënuar për disa
Plagosje me thikë dhe shpërndarje ''malli', arrestohen dy të rinj në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 17 vjeçar i cili ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë pasi iu sekuestruar l
Plagosja me armë në Shkodër, shoqërohet autori i dyshuar Shoqërohet në polici autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Më datë 28.0
"Çmenden" shqiptarët gjatë izolimit, plagosje e rëndë në Tropojë Në pak orë ka ndodhur ngjarja e tretë e rëndë në Shqipëri. Kësaj here tragjedia ka ndodhur në Tropojë aty ku është t
Në kërkim për plagosje dhe dhunë në familje, si u kapën dy burrat në Fier Policia e Fierit ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim të cilët ishin dënuar për veprën penale të plagosjes me d