999 rezultate për

plagosen

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, plagosen 3 persona Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Mësohet t
Përplasen dy automjete në Tiranë, plagosen 2 të mitur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Llambi Bonata”. Dy makina janë përplasur dhe jan
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
DETAJET/ I vranë burrin e i plagosën rëndë djalin, gruaja e larë në gjak nuk i ndahet burrit shqiptar Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e një shqiptari dhe plagosjen e djalit të tij pranë një lo
Tjetër aksident i rëndë në Elbasan: Plagosen 9 persona, 2 në gjendje kritike Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyshohet që të plagosur kanë mbetur 9 persona, d
Plas arma në Pejë, plagosen tre persona Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pejë, ku për pasojë janë plagosur tre persona. Rastin për
Ndërrimi i viteve: 13 vjeçari ndërron jetë se u godit me fishekzjarr në bark, plagosen 79 persona Ndonëse shfaqja e fishekzjarreve në vende të hapura në këtë vit të ri ishte e ndaluar, për shkak të shpërthimit të pande
Aksident i rëndë në Vlorë: Plagosen 3 persona, mes tyre edhe një fëmijë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e lumit të Vlorës. Sipas burimeve 3 persona janë lënduar
Përplasen dy makina në tunelin Tiranë-Elbasan, plagosen dy shoferët Dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën mesditën e sotme në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan. Drejtuesit e automj
Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, plagosen dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë- Laç. Mësohet se si pasojë e përplasjes së dy automj
Plas sherri në një lokal në Durrës, plagosen me thikë 3 persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Ishëm të Durrësit ku janë plagosur me thikë e sende të forta 3 persona, pas një
Sulm terrorist: Masakrohen me thika 43 fermerë, plagosen rëndë gjashtë të tjerë Grupi xhihadist Boko Haram ka vrarë të paktën 43 punëtorë në një fermë dhe plagosën gjashtë në fushat e orizit. Masak
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Aksident tragjik: Vdes 40 vjeçarja, plagosen 2 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot, ku si pasojë e aksidentit një grua k
Aksident në Librazhd-Peshkopi, plagosen tre persona Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes në aksin rrugor Librazhd-Peshkopi. Mësohet se një automjet me targ
Aksident i rëndë në Peqin, plagosen 5 persona Pesë persona janë plagosur mesditën e kësaj të shtune si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Peqin. ABC bën m
Plagosën me sende të forta 56 vjeçarin, arrestohen 4 persona në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga katër po persona të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë plagosur me sende të f
Makina fluturon nga rruga, plagosen dy të rinj dhe një i mitur Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor Lushnjë-Rogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të
​Azerbajxhani vret 51 ushtarë të Armenisë Zyrtarët armenë nga Nagorno-Karabak thanë sot se, sipas informacionit të fundit, të paktën 51 anëtarë të tjerë të ushtri
Aksident i rëndë në Pogradec, plagosen dy persona (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Pogradec-Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Lin, ku mës