999 rezultate për

plagos

Aksident i frikshëm në Lushnjë, 7 të plagosur, mes tyre edhe fëmijë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrethin e Lushnjes në aksin rrugor Lushnje-Berat pranë fshatit Barbu
Krisma armësh në Tiranë, ka të plagosur Plagosje me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në zonën e Mëzezit. Policia ndodhet në ven
Dy "Benz-at" bëhen copash në Fier, plagosen dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në segmentin rrugor Fier-Levan ku dy makina tip "Benz" janë përplasur kokë
Shqiptarët "çmenden" për fundjavë, 7 të plagosur dhe një i vdekur Dita e sotme ka qënë një ditë e zezë për sa i përket aksidenteve të ndodhura në rrugët e Shqipërisë. Që nga mëngjesi
Vdes në spital burri që u plagos me armën e partneres police UPDATE-Ka ndërruar jetë në spital, 50 vjeçari Bernard Uka që u vetëplagos me armën e partneres së tij police. Ngjarj
Aksident në Shkodër, plagosen 4 persona Nje aksident i rëndë është regjistruar në Shkodër ku dy makina janë përplasur kokë më kokë. Sipas informacioneve par
Arrestohet autori i plagosjes së boksierit në grupin e "Bajrajve" Rreth dy vite pas ngjarjes, policia e Shkodrës ka vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes së boksierit të Vllaznis
Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren. S
Plas arma në klubin e natës në Australi, një i vdekur e tre të plagosur Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një incidenti të armatosur të ndodhur në Australi.
20 të shoqëruar pas protestës Burime bëjnë të ditur se të paktën 20 persona janë shoqëruar në ambientet e Drejtorisë të Policisë së Tiranës, pas prote
Plagoset një ushtar në Maqedoninë e Veriut Një i punësuar në kazermën “Erebino” në Tetovë, dje ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar urgjentisht në k
Plagosen dy gra dhe një fotoreporter Pas dy policëve të plagosur mësohet se janë plagosur edhe dy gra dhe një fotoreporter. Fotoreporteri është gjakosur n
Lleshaj thotë se u plagosën dy policë, por s'ka as foto as emra Dy efektivë të policisë janë plagosur nga përplasjet e dhunshme të protestuesve sot në tubimin e pasdites së opozitës.
Plagosi me kallash kryeplakun në Gramsh, identifikohet autori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ku një person hapi zjarr ndaj kryeplakut të fshatit Gribë të Gramshit.
Tragjedi gjatë varrimit të reperit të vrarë, një i vdekur tre të plagosur Për të gjithë që nuk janë të informuar reperi i njohur amerikan Nipsey u qëllua për vdekje me 31 mars të këtij viti.
Hoxha zbardh raportin e SHISH: Ja si fshihej Murataj dhe ku u plagos personi tjetër U zbardhën detaje interesante nga gazetarët për grupin kriminal që grabiti miliona euro. Ndërsa sipas burimeve një polic
Tensione në Maqedoni, ushtria plagos një person Ushtarët e Maqedonisë së Veriut plagosën një person i cili tentoi të hyjë në bazën kryesore ushtarake të vendit. Sipa
Plasin krismat në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Durrës. Të shtëna me armë zjarri janë konstatuar në qendër të qyt
Futbollisti shqiptar bën aksident të rendë, dy të plagosur Pas shumë dështimesh në futbollin italian, shqiptari Elvis Kabashi u transferua te Dinamo e Bukureshtit. Klubi rumun
Detaje nga aksidenti në Shkodër, dy mugresha nga Kosova humbën jetën Një aksident i rëndë ka tronditur sot Shkodrën. Mësohet se humbën jetën dy gra ndërsa një tjetër është plagosur. Janë