999 rezultate për

plage

Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri D
Rrëzohet nga çatia punëtori, dërgohet me urgjencë në spital Një person ka rënë nga çatia pasi ishte duke kryer punime në një banesë në Maliq. Mësohet se ka marrë plagë të shumt
Jozefina Topalli del me parti të re, reagon për herë të parë Basha Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë për partinë e re të Jozefina Topallit, me të cilën pritet të hyjë
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë Një kalimtar ka gjetur vdekjen nga një aksident me makinë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, e sipas policis
Rihanna shqetëson fansat, shfaqet me syrin e nxirë dhe fytyrën plagë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rihanna është fotografuar jashtë një restoranti në Los Angeles me syrin e nxirë dhe fytyrën e mavij
E zuri makineria e fabrikës, humb jetën tragjikisht 35 vjeçari Një punëtor 35-vjeçar ka humbur jetën në një fabrikë prodhimi parafabrikat ne Kamëz. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth or
Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve, humb jetën një prej të aksidentuarve në Golem Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Golem, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një perso
Dëshmia e vëllait: Florin e gjeta të vdekur me plagë thike në spital Në deklarimin e tij, vëllai i viktimës, Misto Baholli, (Endriti) sqaron se ditën e ngjarjes, një grua e quajtur Mira Beb
Nuk u mbijetoi dot plagëve, ky është i riu shkodran që u ekzekutua me breshëri sonte (FOTO LAJM) Personi që po shikoni në foto është Gledis Kraja, 23-vjeçari që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. G
Ngjarja që tronditi Shkodrën: Plumbat kishin nën shënjestër 46 vjeçarin, si u plagos 17 vjeçari Të shtënat me armë tronditën zonën e Shirokës në qytetin e Shkodrës mbrëmjen e kaluar, ku mbeti i plagosur një kalimtar
Mos ikni në farmaci! 6 kura natyrale për të shëruar plagët në kushtet e shtëpisë Plagët e hapura janë një makth. Jo vetëm për faktin se janë të dhimbshme dhe të çrregullta, por edhe sepse marrin kohë p
Plas keq sherri mes grave në Fier, njëra përfundon me plagë në spital Një grua në Fier ka shkuar në spital me plagë të shumta. Policia bën me dije se ajo është goditur me gurë nga një tje
Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje të miturin me biçikletë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë vetëm pak minuta më parë. Një makinë ka përplasur një fëmijë, teksa po kalo
Gjendet i pajetë 37 vjeçari në Tiranë, ka plagë të shumta në trup Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 37 veçar është gjetur i pajetë në një banesë në zonën e Farkës në Tiran
Nuk i mbijetoi plagëve, ndërron jetë në spital 46-vjecari i plagosur Ka ndërruar jetë fieraku që u plagos me thikë paraditën e sotme. Burimet zyrtare bëjnë me dije se Përparim Seati, 46-
Ndalohen tetë persona lidhur me vrasjen në Lipjan Prokuroria në Prishtinë ka ndaluar tetë persona, të përfshirë në rastin e vrasjes në Hallaq të Lipjanit, është bërë e di
31 vjeçari bie nga ballkoni, humb jetën rrugës për në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan ku mësohet se në lagjen “Beqir Dardha”, shtetasi U.Xh., 31 v
Mbërrin në spitalin e Beratit një 44 vjeçar me plagë të shumta në qafë, do niset drejt Traumës Një 44-vjeçar nga Berati është transportuar me urgjencë drejt spitalit pasi ka marrë plagë në qafë. Mësohet se 44-vje
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj